Dziś mamy 20 lutego 2026, piątek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2026

Miłość i słodka tradycja. Seniorzy świętowali walentynki i tłusty czwartek

fot. MM

fot. MM

12 lutego w nastrojowych wnętrzach kawiarni #„Cechowa” w Nakle nad Notecią ponownie rozbrzmiewała muzyka i radosne rozmowy. Tym razem członkowie miejscowego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się, by wspólnie świętować dwa wyjątkowe wydarzenia – zbliżające się walentynki oraz tradycyjny tłusty czwartek.

Już od pierwszych chwil dało się wyczuć ciepłą, serdeczną atmosferę. Seniorzy z uśmiechem częstowali się przysmakami, żartowali i wspominali dawne czasy, podkreślając, że takie spotkania są dla nich nie tylko rozrywką, ale i ważnym elementem budowania więzi.

Największym zainteresowaniem, jak zwykle, cieszył się parkiet. Gdy tylko rozległy się pierwsze takty znanych melodii, uczestnicy ruszyli do tańca. Rytmiczne utwory szybko porwały wszystkich do zabawy, a energia i entuzjazm seniorów mogłyby zawstydzić niejedną młodszą grupę. Wspólne tańce przeplatały się z rozmowami i śmiechem, tworząc prawdziwie wyjątkowy klimat

Czwartkowe spotkanie pokazało, że niezależnie od okazji – czy jest to jubileusz, święto zakochanych czy tradycyjny dzień słodkości – najważniejsze pozostaje jedno: możliwość bycia razem. A tej radości i serdeczności wśród nakielskich seniorów zdecydowanie nie brakuje.

 

Oceń artykuł: 34 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • -9 (11)

    Kasia, w dniu 13-02-2026 00:24:06 napisał:

    Nie poszłabym tam nigdy ze względu na panią w czerwonej spódnicy

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 3 (9)

    ES, w dniu 13-02-2026 08:21:13 napisał:

    Kobieta z czerwonej spódnicy swietnie sie bawi ...jak widać nikomu nie zagraża a pisać tutaj publicznie i psuć Kobiecie opinie to bardzo nieładnie!

    odpowiedz

    • 0 (2)

    nakielanka, w dniu 13-02-2026 19:40:30 napisał:

    A o co chodzi z tą kobietą w czerwonej spódnicy ?

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Gość , w dniu 14-02-2026 19:21:56 napisał:

    Brawo dla pani w czerwonej spódnicy, widać, że super się bawi!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
80PLN
Wasch Pulver proszek do prania kolorów 3,9 kg
29,99PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Sokownik ze Stali Nierdzewnej 8L – Naturalny Sok Bez Wysiłku
124,99PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Wkład do Mopa Obrotowego Ravi Tango – Mikrofibra do Czyszczenia Podłóg
114,99PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Interdruk Pianka Dekoracyjna 8 sztuk Basic – elastyczne arkusze A4
10,99PLN
0

Dziś Dzień Służby Cywilnej. Nie zabraknie wyróżnień

Dzisiaj obchodzony jest# Dzień Służby Cywilnej. To doskonała okazja do wręczenia odznaczeń.

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego

Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.

(czytaj więcej)
0

Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu

W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Środa Popielcowa. Dla katolików rozpoczyna się okres Wielkiego Postu

Dzisiaj przypada Środa Popielcowa#. W kościele katolickim dzień ten jest bardzo ważny, ponieważ rozpoczyna on okres Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)