Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 lutego 2024

Rolnicy przybyli pod urząd wojewódzki. Ruchem kieruje policja

fot. powierzone

fot. powierzone

We wtorek, około godziny 13.00 delegacje protestujących rolników przybyły# do Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy na spotkanie z wojewodą. Głośny dźwięk klaksonów niesie się po mieście.

W czasie wjazdu ciągników rolniczych do Bydgoszczy na niektórych ulicach występowały tymczasowe utrudnienia w ruchu. Na Rondzie Jagiellonów ruchem pojazdów sterowali policjanci. Rozmowy trwają.

Oceń artykuł: 19 26

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (15) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (31)

  Janusz, w dniu 20-02-2024 14:53:15 napisał:

  Widzicie bamberki jaki los wam zgotował pis :-)

  odpowiedz

  • 2 (28)

  zN, w dniu 20-02-2024 14:55:34 napisał:

  A jak by reagowali, gdyby ktoś im zablokował w ramach protestu lub strajku wjazd do cukrowni? Pewnie usunęliby takich strajkujących i blokadę. I policja powinna im te ich blokady usunąć. Ludzi, którym to szkodzi i przeszkadza jest wielokrotnie więcej niż rolników.

  odpowiedz

  • 7 (29)

  M, w dniu 20-02-2024 15:13:06 napisał:

  To mi wygląda na protest polityczny i sądzę, że jakby rządził PiS to tych blokad w magiczny sposób by nie było, chociaż sytuacja rolników byłaby taka sama.

  odpowiedz

  • 3 (29)

  Ja, w dniu 20-02-2024 15:39:56 napisał:

  Rolnicy jesteśmy z wami ostro z nimi ci z zachodu niech rządzą ale u siebie na zachodzie nie w Polsce .

  odpowiedz

  • -13 (27)

  Tak, w dniu 20-02-2024 16:33:17 napisał:

  Nie pamiętam abym za Pisiorkow 2 godziny wracał z Bydzi. A tu taka niespodzianka za Rudej demokracji - zabierz biednemu daj bogatemu :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (15)

  obserwator , w dniu 20-02-2024 19:16:07 napisał:

  tak pis urządził rolników że muszą wyjeżdżać na ulice i blokować drogi

  odpowiedz

  • 0 (14)

  Obserwator , w dniu 20-02-2024 19:36:54 napisał:

  Ciekawe że jak rządził PIS to nie blokowali dróg a teraz wielkie protesty powinni być ukarani a nie blokować dróg ludziom jeżdżącym do pracy to jest chore

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Nakloki to tempe debile, w dniu 20-02-2024 20:57:38 napisał:

  Przestańcie Nakloki pierdolić. Nie było strajków bo wszystko wysło w tym roku debile. Widać że wam Pisowsko peowskie media uderzyły do głowy. Użyjcie mózgu

  odpowiedz

  • -2 (10)

  Mateusz, w dniu 20-02-2024 21:00:04 napisał:

  Jakoś wy cymbały z Nakła PiS nie popiera protestów. Lewaki, zobaczymy jak dostaniecie ciapatych. To może inaczej będziecie śpiewać jak wam murzyn córkę zgwałci

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Davos, w dniu 20-02-2024 21:02:39 napisał:

  Polska jest już dawno sprzedana, rząd realizuje interesy (tak Pis i Po) korporacji, sprowadzają syf z Banderlandu, tanią skarżonym syfem ceny są zaniżane po to aby dojechać rolników, gdzie doprowadzając do upadłosci gospodarstwa powykupuja ziemię i korporacje zaczną produkcję swojej toksycznej żywności, tak jak to ma miejsce w USA, i dopiero wystrzelą ceny żywności. Pierw likwiduje się konkurencję, będzie zakaz chorowania żywności na własny użytek jak i zwierząt chodowlanych. Mięso będzie sztucznie chodowane. I to oni będą dyktować ceny na rynku żywnościowym. Ludzie nie będą mieli nic i będą szczęśliwi. O wszystkim mówili w prost politycy w Davos. Tylko z kad wy to macie wiedzieć jak tylko oglądacie TVpis i TVpo. To jest też w waszym interesie ludzie. Pod przykrywką ekopatologi chcą ludzi pozbawić resztki wolności. Dlatego przestańcie krytykować rolników bo sami wyszli byście na ulicę jak byście byli w ich skórze. Jesteście Hipokrytami.

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Popieram walkę rolników z korpo rządem, w dniu 20-02-2024 21:05:33 napisał:

  Lewaki z nakła mają 1 zwój na mózgu na 10

  odpowiedz

  • 3 (9)

  Klaus Schwab , w dniu 20-02-2024 21:45:21 napisał:

  Wszystkie ziemie rolne na Ukrainie należą do zachodnich korporacji. I oto tutaj chodzi unia nazistowska nie reaguje bo jest skorumpowana i rządzona przez korporacje lewackie. Teraz robią tak, swoim syfem nieprzebadanym z Ukrainy chcą w Europie niskimi cenami wykończyć rolników co do jednego gospodarstwa. Wykupią ziemię we wszystkich krajach Europy, unia pod korporacje wali ustawy, będzie zakaz hodowli bydła bo wymyśla ptasia, krowia, czy świńska grypę jak to miało miejsce parę lat temu gdzie skorumpowany sanepid kazał zabijać zdrowe zwierzęta, ale patrząc teraz to oficjalnie mówią że, i się z tym nie kryją że będą usuwać bydło bo zostawia ślad węglowy, gdzie to pic na wodę. Zaczną produkować sztuczne mięso, będzie unijny zakaz hodowli bydła jak i warzyw i owoców na własny użytek, wycofają gotówkę do tego. I to nie są teorie spiskowe. Klaus schwab mówi o tym w prost, polikwiduja działki Rod. No i wtedy mieszczucha się otworzą oczy. Ale będzie za pozno

  odpowiedz

  • 1 (13)

  Proste jak drut, w dniu 20-02-2024 22:21:27 napisał:

  Zabrać wszystkie dopłaty to się bambrom oczy otworzą. Młody rolnik dostaje na start 200 tys. zł oczywiście z naszych pieniędzy. Który młody przedsiębiorca może liczyć na taki zastrzyk na początek? Poza tym rolnik płaci śmieszne pieniądze do KRUS a przedsiębiorca wielokrotnie wyższy ZUS. A bambrom wciąż mało i mało.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Nie znacie tematu, w dniu 21-02-2024 11:14:16 napisał:

  Niestety ale za rządu PIS potrafił sie postawić unii i zablokowano dopływ zboża a teraz pseudo lewackie partie PSL,PO, SLD i Holownie ujadają i nie potrafia tego zrobić

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Konstrukcje stalowe
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj przypada rocznica Chrztu Polski. Przełomowe wydarzenie

Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie #w dziejach państwa i narodu polskiego, uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Chrzest miał także fundamentalne znaczenie polityczne, kulturowe i tożsamościowe – wprowadził rodzące się wówczas państwo polskie w krąg cywilizacyjny Europy Zachodniej. Za symboliczną datę Chrztu Polski uznaje się Wielką Sobotę, 14 kwietnia 966 r.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)