Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 maja 2022

Ruszył drugi dzień matur. Dzisiaj maturzyści zdają matematykę

fot. MM/ML

fot. MM/ML

5 maja, punktualnie o godz. 9:00 w uczniowie klas maturalnych przystąpili do egzaminu dojrzałości. Tym razem abiturienci piszą maturę z matematyki.

W dniu wczorajszym uczniowie napisali egzamin z języka polskiego, z kolei już jutro czeka na nich test z języka angielskiego. Egzaminy maturalne potrwają w tym roku do 23 maja. 

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (10)

  Naklo24, w dniu 05-05-2022 14:48:05 napisał:

  Chociaż dzisiaj poprawienie jest w artykule że abiturienci przystąpili do egzaminu maturalnego z matematyki. Bo wczorajszy artykuł że szkoły Staszica Nakło że absolwenci pisali egzamin maturalny z języka polskiego szok !!! Uczniowie nie są jeszcze absolwentami tylko abiturientami poprawcie to szybko bo jak nie to egzamin maturalny do poprawki dla tej osoby co pisał artykuł.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Naklo, w dniu 05-05-2022 14:49:04 napisał:

  A tak wogole powodzenia maturzyści 2022r

  odpowiedz

  • 2 (2)

  debionek, w dniu 05-05-2022 15:14:22 napisał:

  Zna ktoś chłopaka z zdjęcia artykułu?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (3)

  xc, w dniu 05-05-2022 20:26:32 napisał:

  co za czubek na tym zdjęciu z artykułu totalny pajac

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  abc, w dniu 05-05-2022 22:35:52 napisał:

  Ale przystojny chłopak na okładce, chciałabym z nim dzieci.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)