Dziś mamy 5 sierpnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

16 lipca 2021

Sportowe półkolonie w Rynarzewie. Uczestnicy dostali medale

fot. LUKS

fot. LUKS "Orzeł" Rynarzewo

5-09.07.2021 w Szkole Podstawowej w Rynarzewie zorganizowane# zostały półkolonie sportowe.

W półkoloniach wzięli udział uczniowie klas sportowych 6b i 1b. Celem półkolonii sportowych była nauka i doskonalenie elementów technicznych tenisa stołowego, gry i zabawy sportowe oraz aktywne i bezpieczne  spędzanie zajęć. W ramach profilaktyki odbyły się zajęcia z rynarzewskimi strażakami, którzy przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy oraz omówili wyposażenie wozu strażackiego. W ramach półkolonii odbywały się także zajęcia na świeżym powietrzu, zorganizowany został wielobój sprawnosciowy. W programie znalazł się także wyjazd do Bydgoszczy do Parku Trampolin na zajęcia "Lekcje Wychowania Fizycznego" oraz wyjście na lody. W zajęciach uczestniczyło 23 adeptów tenisa stołowego, którzy w sposób aktywny spędzali drugi tydzień wakacji. Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, które wręczyła Pani wicedyrektor Agnieszka Kamyszek oraz Prezes LUKS "ORZEŁ" Rynarzewo pan Wojciech Kujawa. Półkolonie Sportowe zorganizowane zostały przy pomocy otrzymanej dotacji z programu KLUB 2021, oraz Szkoły Podstawowej w Rynarzewie. półkolonie sportowe przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Grobelski i Tomasz Łączny.

Materiał: LUKS "Orzeł" Rynarzewo

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Nowoczesny styl
Skup i sprzedaż części
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
0

Pracownicy mają mniejszą motywację. Zobacz, jak zwiększyć wydajność pracy

Jak wskazało badanie „Zdrowie psychiczne w# środowisku pracy”, pracownicy obecnie borykają się z takimi trudnościami jak brak energii do działania (51,75%), gorszy nastrój (50,31%), mniejsza motywacja (48,77%). Na dodatek aż 57% z nich zgłasza potrzebę udziału w integracji firmowej. To zatem dobry moment na organizację wydarzeń w duchu team building, które wzmocnią motywację zespołu. A przy okazji pomogą w budowaniu wizerunku marki i skuteczności przyszłych rekrutacji.

(czytaj więcej)
0

Fitness chce odzyskać formę. Niestety, na razie rosną zaległości

Ponad 112 mln zł zaległości mają przedsiębiorcy prowadzący# działalność sportową i rekreacyjną, to o jedną piątą nieopłaconych faktur i kredytów więcej niż przed pandemią – wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK. Wraz ze zniesieniem części ograniczeń, przyrost długów branży sportowej przyhamował, niestety nie dotyczy to klubów fitness i siłowni, które mają niemal 23 mln zł zaległości. Prowadzący te biznesy są pierwszą grupą przedsiębiorców, która złożyła pozew zbiorowy o odszkodowania przeciwko Skarbowi Państwa.

(czytaj więcej)
0

W naszej diecie nie może zabraknąć warzyw. Smaczne, zdrowe i tanie dania

Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia każdego dnia powinno się# spożywać minimum 400 g warzyw. Zdrowa i urozmaicona dieta jest kluczem do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, a korzystając z sezonowych darów natury, nie trzeba przepłacać. Przepis na cukinię faszerowaną mięsem będzie świetnym pomysłem na szybki i pożywny obiad, a bakłażan lub papryka sprawdzą się jako dodatek podkreślający charakter najróżniejszych potraw.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa z Wiktorią. „Zdecydowanie największą frajdę sprawiają mi treningi na siłowni”

Sekcja ciężarowa Tarpana Mrocza osiąga duże sukcesy na arenie krajowej#, ale i międzynarodowej. Przedstawiamy Państwu Wiktorię Wołk z Mroczy, która jest jedną z „gwiazd” tej drużyny.

(czytaj więcej)