Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

13 września 2021

Spotkanie w Brzózkach. Odbyły się warsztaty lepienia w glinie

fot. pow.

fot. pow.

w miniony piątek Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych# „Dziecięca Przystań” zorganizowało drugą część spotkania w ramach projektu "Podróż szlakiem historii i kultury Pałuk - Żnin, Wenecja, Biskupin" częściowo sfinansowanego z budżetu Powiatu Nakielskiego w ramach konkursu ofert Kultura i Sztuka 2021.

Spotkanie odbyło się w Brzózkach i przebiegło pod hasłem „Jak żyli ludzie dawniej i dziś”. Na miejscu odbyły się warsztaty lepienia w glinie przeprowadzone przez lokalną artystkę Panią Katarzynę Baszak. Dzieci z rodzin zastępczych wspólnie malowały na płótnie swoje wspomnienia z wycieczki do Biskupina. Na uczestników czekały nagrody oraz wiele atrakcji takich jak  przejażdżki konną bryczką, pieczenie kiełbasek przy ognisku, wspólne tańce i zabawa.

Materiał: Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych „Dziecięca Przystań”

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Żel UV 5ml
7,50PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
Tonery Directions
27PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Służy w lekkiej piechocie, a jego żywiołem jest woda

Na co dzień jest dowódcą plutonu ogniowego w 82# batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu. Poza tym ppor. Jarosław Wengierski od dziecka trenuje sporty wodne, w których odnosi liczne sukcesy. Ostatnie lata to starty w zawodach smoczych łodzi, które stają się coraz bardziej popularne w kraju i na świecie.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Domek do ogrodu na jesień. Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jesień w ogrodzie i na działce kojarzy się z porządkami.# Zanim wygodnie rozsiądziemy się w fotelu ciesząc się ciepłym wrześniowym słońcem, dobrze jest poświecić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Z pewnością usprawni je dobra organizacja, odpowiednie narzędzia i akcesoria oraz domek ogrodowy, czyli miejsce, w którym zawsze można trzymać wspomniane rzeczy pod ręką. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przez zakupem domku, który jest zrobiony z tworzywa sztucznego.

(czytaj więcej)