Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Spotkanie w bibliotece. Czytelniczki wymieniały sie opiniami o książkach

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek 22 maja bibliotekę w Królikowie odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej w# Królikowie z Panią bibliotekarką Magdaleną Kozłowską, która opiekuje się młodzieżową grupą czytelniczek w tej szkole.

Uczennice dowiedziały się sporo o księgozbiorze biblioteki, w tym, o nowościach ostatnio zakupionych. Uczennice zostały zaproszone ze swoim młodszym rodzeństwem do projektu „Mała Książka Wielki Człowiek” . Uczestniczki spotkania wymieniły się się opiniami o przeczytanych pozycjach polecając sobie, ich zdaniem najlepsze książki.

Mamy nadzieję, ze ta wizyta zaowocuje częstszymi wizytami w bibliotece. Dziękujemy Pani Magdalenie Kozłowskiej i jej podopiecznym za odwiedziny i zapraszamy do kolejnych wizyt i szerszej współpracy. Spotkanie przygotowała i przeprowadziła P. Magdalena Murawska kierownik filii bibliotecznej w Królikowie.

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)