Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2022

Stypendia za wybitne wyniki przyznane. Podziękowano również nauczycielom

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

15 czerwca 2022 r. zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys – Stachowiak wręczyła stypendia za # wybitne wyniki w nauce uczniom szkół podstawowych.

Stypendia otrzymali:

Aleksander Tabor – uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie, laureat konkursu z historii, geografii, biologii organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,
Sebastian Echaust – uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie, finalista konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,
Amelia Sulej – uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie, finalistka konkursu z języka niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,
Dominik Butka – uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie, laureat konkursu z języka angielskiego oraz tytuł finalisty konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Zastępca Burmistrza Wioletta Borys - Stachowiak podziękowała także rodzicom oraz nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie: Pani Alinie Tomczyk, Pani Annie Smolińskiej, Pani Barbarze Kowalewskiej, Pani Magdalenie Minda, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie: Pani Joannie Wrzosek – Iglewskiej, Pani Annie Olszak.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów, pomyślności oraz wytrwałości w nauce. Otrzymane stypendium jest uhonorowaniem pracy włożonej w zdobywanie wiedzy i umiejętności.

materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 10 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (5)

  Kamil, w dniu 20-06-2022 20:53:20 napisał:

  Najładniejsza jest ta Pani w niebieskiej marynarce pozdrawiam

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Cichy wielbiciel, w dniu 20-06-2022 20:56:46 napisał:

  Pani w okularach piekna

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Jan, w dniu 21-06-2022 22:41:39 napisał:

  A SP2 na psy schodzi???

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)