Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2024

Stypendia za wybitne wyniki w nauce. Nagrodzeni uczniowie

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

18 czerwca 2024 r. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski #wraz z Dyrektorem Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji Aliną Zdanowską wręczyli stypendia za wybitne wyniki w nauce uczniom szkół podstawowych.

Stypendia otrzymali:

Kucharski Szymon – uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie, laureat konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego organizowanego przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty,

Adamowski Filip – uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie, finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz finalista konkursu przedmiotowego z historii organizowanego przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty,

Kożuch Nicola – uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie, finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Burmistrz Szubina podziękował także rodzicom oraz nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów: Dorocie Lubawy, Hannie Rajmann i Marioli Polańskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie oraz Ewelinie Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów, pomyślności oraz wytrwałości w nauce. Otrzymane stypendium jest uhonorowaniem pracy włożonej w zdobywanie wiedzy i umiejętności.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  Obserwator, w dniu 19-06-2024 17:02:00 napisał:

  Gratulacje.Brawo.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Dumna, w dniu 19-06-2024 20:56:18 napisał:

  Świetni młodzi ludzie. Życzę kolejnych sukcesów!

  odpowiedz

  • -3 (7)

  a, w dniu 20-06-2024 09:31:39 napisał:

  Ciekawi mnie, jakie kwalifikacje do zarządzania oświatą ma Zdanowska. Do tej pory była księgową.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Ja, w dniu 21-06-2024 06:41:43 napisał:

  Bardzo dobrze uczyć się to jest wasza przyszłość .Nie dajmy się tym z Warszawy do szkół wprowadzają taki system żeby zrobic z młodzieży nieuków niewykształconych .Niech to coś wprowadzają na zachodzie od polskich szkół dzieci łapy precz bo pogonimy tam gdzie wasze miejsce

  odpowiedz

  • 1 (1)

  rodzina i przyjaciele , w dniu 21-06-2024 08:40:16 napisał:

  Brawo Szymon. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni.....

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Audyt środowiskowy
3000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja BDO
500PLN
KOBIZE
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)