Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

03 października 2021

Szkolny etap powiatowego konkursu. Uczniowie uzyskali wysokie wyniki

fot. powierzone

fot. powierzone

30 września br. w Zespole Szkół im. prof. Emila Chroboczka odbył się V Szkolny Turniej Wiedzy o # LMDS zorganizowany w ramach projektu "Inny wymiar logistyki-spedycja", współfinansowany przez Powiat Nakielski.

Koordynatorami tej edycji projektu są: mgr inż. Agnieszka Bubczyk oraz mgr Ryszarda Krzyżanowska-Kalka.
W tym roku do udziału w turnieju zgłosiło się 23 uczniów klas 3 i 4 technikum w zawodzie technik logistyk. Turniej zorganizowano za pomocą aplikacji Testportal, która pozwala na utworzenie testu jednokrotnego wyboru. Test składał się z 30 pytań a zagadnienia dotyczyły formowania paletowych jednostek ładunkowych, zadań z zakresu spedycji i czasu pracy kierowcy.
 
Uczniowie, którzy zajęli miejsca od I-III będą brali udział w IV Powiatowym Turnieju Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - Mikołaj Polaszewski - kl. 4 TL i Dominik Goździk - kl. 4 TL
II miejsce - Anna Pęczek, Patryk Wojtczak, Tobiasz Nowicki - kl. 3 TL; Gracjan Chudziński - kl. 4 TL
III miejsce - Wełniński Wojciech - kl. 4 TL.

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 13 października. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w
"V Szkolnym Turnieju Wiedzy o Logistyce", gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)