Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

30 kwietnia 2023

SzuFLA 2023. Gośćmi festiwalu Kabaret Jurki i stand-uper Darek Gadowski

fot. Szubiński Dom Kultury

fot. Szubiński Dom Kultury

Szubiński Dom Kultury szykuje rozrywkową majówkę. W dniach 30 kwietnia i 1 maja odbędzie się #SzuFLA 2023. Gośćmi tegorocznej edycji wydarzenia będą: kabaret Jurki oraz stand-uper Darek Gadowski.

Tegoroczna SzuFLA rozpocznie się 30 kwietnia o godzinie 19 występem kabaretu Jurki. Sekcja w składzie Agnieszka Litwin, Marek Litwin i Przemysław Żejmo zaprezentuje program „Wolność”. Kabaret powstał w 1994 roku, więc od lat jest obecny na deskach polskich scen. Grupa przez ten czas wielokrotnie występowała w programach rozrywkowych różnych stacji telewizyjnych.

1 maja, również o godzinie 19 na scenie w Szubińskim Domu Kultury swój program zaprezentuje Darek Gadowski. Stand-uper również znany z różnych telewizyjnych programów rozrywkowych w Szubinie zaprezentuje swój najnowszy program.

Bilety trafiły już do sprzedaży. Można je nabyć na poszczególne występy lub kupić karnet na dwa dni rozrywki. Do 26 marca ceny biletów są niższe. W przedsprzedaży wejściówki na kabaret Jurki można nabyć w cenie 70 zł, na występ Darka Gadowskiego 50 zł, a karnet na dwa dni kosztuje 100 zł. Od 27 marca ceny będą wyglądały następująco: dzień 1 – 90 zł, dzień 2 – 70 zł, karnet -130 zł. Bilety do nabycia w Szubińskim Domu Kultury oraz przez stronę biletyna.pl.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: Tygodnik Lokalny Pałuki, serwis Powiat24.pl, Radio Żnin FM, Wasze Radio FM oraz Radio Nakło.

Materiał: Paweł Pietroń / Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)