Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

24 września 2023

Turniej piłki nożnej chłopców w Szubinie. Drużyna z Kowalewa na podium

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 22.09.2023 r. na orliku w #Szubinie rozegrano turniej piłki nożnej chłopców z klas 7 i 8. Udział wzięło 6 reprezentacji szkół z naszej gminy (SP Królikowo. SP Rynarzewo. SP 1 Szubin. SP 2. Szubin , SP Kołaczkowo i SP Kowalewo).

Szkołę Podstawową w Kowalewie reprezentowali: Paweł Janowski, Filip Zdralek, Wojciech Kinowski, Michał Skok, Nikodem Lewicki, Wiktor Sadowski, Adam Komorowski, Michał Szulc, Tomasz Kalinowski, Igor Szczepaniak, Igor Pawlicki oraz Wiktor Chareński. Chłopcy trafili do trudnej grupy. Po emocjonującym i wyrównanym spotkaniu nasza drużyna zajęła III  miejsce wygrała z SP 2 Szubin i tym samym mogliśmy się cieszyć z awansu.

Gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekun grupy p. Rafał Graba.

Materiał: Karolina Mrówczyńska Król

Oceń artykuł: 6 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    Kamila, w dniu 25-09-2023 07:35:31 napisał:

    Brawo

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Budowa magazynów
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Budowa hal
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ma skłonić do refleksji

21 czerwca 2024 r. rusza szósta edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa# ruchu drogowego. Publikowana przez Policję mapa "Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2024 " od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów. Ma ona ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi każdego dnia na polskich drogach.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)