Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2021

Turniej trójek siatkarskich dla uczniów. Najlepsi otrzymali nagrody

fot. pow.

fot. pow.

23 listopada w Zespole Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie odbył się# turniej trójek siatkarskich dla uczniów szkoły. W zawodach udział wzięło 33 uczniów co złożyło się na 11 zespołów, które rywalizowały ze sobą na dwóch boiskach w systemie ”brazylijskim” czyli do dwóch przegranych meczów.

Zwycięzcami turnieju okazali się faworyci rozgrywek, uczniowie klasy trzeciej branżowej szkoły I-go stopnia: Hubert Paszkiet, Kamil Sowa oraz Gracjan Gluba, który po fantastycznie rozegranych zawodach został nagrodzony statuetką wartościowego zawodnika. Drugie miejsce zdobyli uczniowie klasy III Tb, którzy na przestrzeni całego turnieju dwukrotnie przegrali ze starszymi kolegami ze szkoły branżowej. W skład zespołu weszli Kuba Matuszewski, Szymon Brzykcy oraz Tobiasz Nowicki. Całe podium uzupełnia rewelacja turnieju, uczniowie klasy pierwszej szkoły branżowej, którzy po zaciętym meczu , wygrali mecz o trzecie miejsce 25:22. Do zespołu należeli, Adam Behnke, Oskar Werbicki oraz Filip Borowiak, który swoją drużynę pociągnął do zdobycia trzeciego miejsca, za co otrzymał drugą statuetkę MVP. Każdy z zawodników zajmujących miejsca na podium otrzymał nagrody rzeczowe.

Projekt dofinansowany jest ze środków Powiatu Nakielskiego pn.: “Halówka, plażówka - po prostu siatkówka”.

Materiał: A. Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)