Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

10 listopada 2021

Uczniowie „trójki” w konkursie You Can Dance. Trwa głosowanie

fot. archiwum

fot. archiwum

Program „You Can Dance” przygotował konkurs dla# młodzieży. Do rywalizacji przystąpili również uczniowie nakielskiej „trójki”.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych. Zasady polegały na tym, aby nagrać filmik i pokazać taneczny talent i umiejętności. Na zwycięzców czekają nagrody.

Osoby, które chciały wziąć udział w konkursie musiały przygotowane materiały filmowe przesłać organizatorom do 8 listopada. Rozpoczęło się już głosowanie. Potrwa ono do 15 listopada. Jak wspomóc nakielskich uczniów? Głosowanie odbywa się za pośrednictwem facebook’a. Zwyciężą filmiki, które uzyskają najwięcej polubień. Wyniki poznamy 16 listopada.

Filmik uczniów nakielskiej „trójki” można obejrzeć tutaj.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Filet z kurczaka
14,99 PLN
Świąteczne fotopoduszki
40PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Delma z masłem 500g
3,49PLN
Włoszczyzna
3,99PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)