Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Ukrywał się w jednym z mieszkań. 41-latek trafił do więzienia

fot. archiwum

fot. archiwum

Mieszkaniec kcyńskiej gminy miał na swoim koncie złamanie sądowego zakazu, za co szubiński sąd skazał go na karę 8 miesięcy# pozbawienia wolności. Ponieważ 41-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Mieszkaniec kcyńskiej gminy miał na swoim koncie złamanie sądowego zakazu, za co szubiński sąd skazał go na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Ponieważ 41-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się wczoraj (01.12), po tym, jak funkcjonariusze z miejscowego komisariatu ustalili, że mężczyzna przebywa prawdopodobnie w jednym z mieszkań na terenie miasta. Informacje te szybko sprawdzono, a namierzonego w lokalu 41-latka wylegitymowano. Sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie potwierdziło fakt wszczętych za nim poszukiwań.

Mieszkaniec kcyńskiej gminy został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dzisiaj (02.12) dowieziono go do zakładu karnego. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną przez sąd.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (9)

  Micki , w dniu 02-12-2022 15:23:24 napisał:

  Dlaczego nie ma możliwości komentowania artykułów związanych z policyjnymi awansami ,wyróżnieniami i premiami pieniężnymi. Czyżby nakielscy łowcy mandatów obawiali się czegoś? Jeżeli nie można komentować takich artykułów to proszę ich nie udostępniać.

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Balbina, w dniu 02-12-2022 16:30:32 napisał:

  Należał do PiSu?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Jak to jest, w dniu 02-12-2022 20:34:39 napisał:

  Jak to jest, że o gwałcie na młodym mężczyźnie w kcyńskim parku nie ma ani słowa? Przecież to na prawdę ważne, że po Kcyni kręci się zboczeniec i zagraża naszej społeczności. Co to jakiś ksiądz, albo może NAUCZYCIEL obcego języka?

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Jak to jest, w dniu 02-12-2022 20:34:40 napisał:

  Jak to jest, że o gwałcie na młodym mężczyźnie w kcyńskim parku nie ma ani słowa? Przecież to na prawdę ważne, że po Kcyni kręci się zboczeniec i zagraża naszej społeczności. Co to jakiś ksiądz, albo może NAUCZYCIEL obcego języka?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mirek, w dniu 02-12-2022 20:41:00 napisał:

  Jak to jest, ciekawa lektura, dawaj więcej szczegółów z chęcią poczytam.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)