Dziś mamy 28 listopada 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 października 2020

W jakich szkołach prowadzona jest nauka zdalna i do kiedy? Mamy informacje

Koronawirus utrudnia funkcjonowanie szkół. W kilku placówkach oświatowych na terenie #powiatu nakielskiego prowadzona jest nauka hybrydowa lub zdalna.

Jak przekazał nam Łukasz Betański, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy, do 23 października zajęcia odbywają się w sposób zdalny dla siedmiu klas Szkoły Podstawowej w Turze. Również do tego czasu zawieszono zajęcia w oddziale przedszkolnym tejże szkoły. Przedszkole Katolickie w Nakle zamknięte jest do 24 października. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Paterku nauczanie zdalne prowadzone jest dla jednej klasy do 23 października.

Do dnia dzisiejszego tj. 16 października nauczanie hybrydowe lub zdalne odbywa się w:

 • Szkole Podstawowej w Sadkach - nauczanie zdalne dla jednej klasy
 • Szkole Podstawowej w Witosławiu - nauczanie zdalne dla jednej klasy
 • Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle - nauczanie zdalne dla dwóch klas
 • Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 Nakle - nauczanie zdalne dla czterech klas
 • Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle - nauczanie zdalne dla całej szkoły
 • Szkole Podstawowej w Laskownicy - nauczanie zdalne dla jednej klasy
 • Szkole Podstawowej w Królikowie - nauczanie zdalne dla jednej klasy
 • Szkole Technicznej Zespołu Szkół Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kołaczkowie - nauczanie zdalne dla jednej klasy

15 października natomiast zakończyło się nauczanie zdalne dla klas 4-8 w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Anielinach oraz dla jednej klasy w Szkole Podstawowej w Kowalewie.

Oceń artykuł: 0 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (8)

  Paterek, w dniu 16-10-2020 09:45:05 napisał:

  Chwila chwila..... A Paterek, to już się nie zalicz do powiatu nakielskiego?!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (8)

  RODZIC****, w dniu 16-10-2020 10:22:09 napisał:

  W Paterku w zespole przedszkolno szkolnym nie będzie żadnej nauki zdalnej tak jak tu piszą tylki jedna klasa jest objęta na zdalna naukę doc23 października w paterku ja wiem o jaką chodzi klasę ale nie powiem ale wiem że szkoła będzie funkcjonowała normalnie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • 10 (10)

  asd, w dniu 16-10-2020 10:34:10 napisał:

  Może informacje jak szkoły gmina zabezpiecza bezpieczeństwo dzieci w szkołach, będzie obraz sytuacji. Ile zużywa się płynów dezynfekujących na 100 uczniów, ile jest dostępnych maseczek ja dziecko zgubi zniszczy, ile na 100 uczniów jest punktów do dezynfekcji, ile umywalek i mydła. ile metrów kwadratowych jest w klasach na jednego ucznia, ile metrów na jednego ucznia jest na korytarzach, w szatniach wychowania fizycznego, czy dzieci mają swoje szafki choćby półki czy rzeczy przed w-f kładą jedno na drugie ile sprzątaczek jest do dezynfekcji klas łazienek jakim sprzętem dysponują itd. Czy rodziców to nie interesuje czy wystarczy że dzieciaka nie ma w domu

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  Rodzic*****, w dniu 16-10-2020 10:51:58 napisał:

  Odczepcie się od szkół gminnych oni akurat radzą sobie doskonale w paterku bez proenu dyrekcja radzi sobie mają środki, maski dbają o bezpieczeństwo uczniów swoich i innych . Chyba najbardziej normalna szkoła która nie sieje paniki a podchodzi poważnie do zycia

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Mieszkaniec, w dniu 16-10-2020 15:51:11 napisał:

  Dla sprostowania - w Paterku do końca przyszłego tygodnia - 3 klasy są na zdalnym.

  odpowiedz

  • -3 (9)

  Olek, w dniu 16-10-2020 18:05:42 napisał:

  Co wy pierdolicie jak dyrektorka szkoły w paterku jest na kwarantannie bo tez jest podejrzana wirusowo w szkole nr 2 w Nakle tez nauczyciele maja wirusa co nie kturxy i co

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Sprawdzanie świateł
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
MEBLE PIOTR PASIEKA
Nowoczesny styl
Botox
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)