Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

07 sierpnia 2022

Wakacje w Kołobrzegu. Oprócz zajęć sportowych zorganizowano wiele innych atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 4 -10 lipca UKS „Wyspiański” przebywał na obozie # sportowo – rekreacyjnym w Kołobrzegu.

 Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji, m.in. spływ kajakowy rzeką Parsętą, rajd rowerowy wzdłuż wybrzeża do Sianożęt, rejs statkiem, pobyt w parku linowym i aquaparku. Oprócz zajęć sportowych zorganizowano również wiele zabaw i konkursów multimedialnych, w których młodzież mogła wykazać się swoimi talentami.

Udział w obozie możliwy był m.in. dzięki realizacji projektu GKRPA Szubin pt. Organizacja zajęć profilaktyczno-sportowych jako forma atrakcyjnego spędzania czasu wolnego.

materiał: Tomasz Kaszewski / UKS Wyspiański Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)