Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

10 listopada 2021

Warsztaty budowania karmników. Dzieci świetnie się bawiły

fot. pow.

fot. pow.

We wtorek, 9 listopada, Samorządowe Przedszkole nr 3, im.# Wandy Chotomskiej w Szubinie odwiedzili pracownicy marketu HIPPER, którzy przeprowadzili warsztaty budowania karmników.

Dzieci z grupy „Muchomorki” miały okazję własnoręcznie (pod okiem HIPPERKA oraz przesympatycznego pana Technicznego) wykonać domy dla ptaków. Dzieci z grup „Biedronki” oraz „Stokrotki” również otrzymały karmniki do samodzielnego zbudowania w domu z Rodzicami. Przedszkolaki zostały obdarowane pamiątkowymi znaczkami oraz słodkimi niespodziankami.

Był to bardzo ekscytujący dzień, który zaowocował nie tylko wzbogaceniem wiedzy przyrodniczej u dzieci ale również pomógł w wyrabianiu u dzieci potrzeby bezpośredniego kontaktu z przyrodą.

Teraz pozostało nam czekać aż pojawią się ptaszki, które będą mogły korzystać z pomocy dzielnych przedszkolaków.

Materiał: Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Delma z masłem 500g
3,49PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ocetix majonez 620g
5,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)