Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2022

Wspaniały Dzień Dziecka. Zebrano też sporą kwotę na prace przy orliku

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 12 czerwca odbył się niezapomniany Dzień Dziecka przy Szkole Podstawowej w # Rynarzewie zorganizowany wspólnie z Radą Rodziców, Sołectwem Rynarzewo, Kołem Gospodyń Wiejskich i Strażą Pożarną.

Na naszym festynie gościliśmy motocyklistów z Klubu Motobydzi, Motocyklowego Klubu Mundurowego, Pana Jakuba Pietrzyckiego z pokazami chemicznymi, przedstawicieli z Parlamentu Europejskiego.Mamy mogły odwiedzić stoisko kosmetyczne, a wszyscy mogli poznać naszego fantoma przy stoisku 112. Ponadto nie mogło zabraknąć dmuchańców, waty cukrowej, popcornu, kiełbasek z grilla, rogalików, galaretek, klusek z kapustą, gofrów, kawiarenki z ciastami, balonów, malowania twarzy, animatorów zabaw. Jedną z większych atrakcji był koń, na którym dzieci mogły pojeździć.

Odbył się również konkurs "Talentów", oraz konkurs "Jak szkoła będzie wyglądać za 100 lat". Zawody sportowe, które dawały możliwość wykazania się zawodnikom w każdym wieku. Za każdą konkurencję czy zawody dzieciaki dostały nagrody. Na festynie zebraliśmy 3 150 zł - pieniądze te zostaną przekazane na zagospodarowanie terenu zielononego wokół Orlika. Wszystkim sponsorom, rodzicom i przyjaciołom szkoły składamy ogromne podziękowania za wspaniały Dzień Dziecka. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i do zobaczenia.

materiał: Agnieszka Tulińska

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)