Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 maja 2022

Wyczuwalny zapach gazu na klatce schodowej. Wezwano straż i policję

fot. MM

fot. MM

W jednej z nakielskich kamienic wyczuwalny był zapach gazu.

Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o godz. 13.06 o tym, że w Nakle, przy ulicy Sądowej wyczuwalny jest zapach gazu w kamienicy na klatce schodowej.

Na miejsce natychmiast udali się strażacy z Nakła oraz dwa patrole policyjne.

Strażacy przy użyciu sprzętu specjalistycznego wykluczyli strefę zagrożenia wybuchem. Żadnej nieszczelności nie stwierdzono - poinformował nas st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle.

Dla bezpieczeństwa, zasugerowano przekazanie informacji do spółki gazowej w celu przeprowadzenia przeglądu gazowego.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (9)

  Stefa i Genowefa, w dniu 12-05-2022 16:01:15 napisał:

  No to zaczyna się "akcja" z ubiegłego roku.Wówczas było podobnie.Pewna Spółdzielnia weszła w konszachty z pewną firmą i zaczęto naciągać lokatorów budynków na nieszczelności których nie było.Ludzie chwilówki brali by przebudować w lokalach instalacje które rzekomo były stare i nieszczelne.Teraz ponownie ktoś usiłuje zarobić na naiwnych mieszkańcach i "akcja" się powtarza.Jak dla mnie tym powinna zająć się Policja.

  odpowiedz

  • -2 (4)

  wojtek k, w dniu 12-05-2022 18:02:33 napisał:

  to nie ja koniec żygowski serio prawda wiem jest mobbing u prywaciarzy ja nie dostosuje nie taki mądry słabo język angielski i szefom i władzom do matury nie przystąpie redaktor marzenia dziennikarz pzrymusy wyzywam i kalecze nie chce madry głupi jak but zarobic i pzrechulac forse wiem szkodzi alkohol głos i wóda kości

  odpowiedz

  • -2 (2)

  kolo, w dniu 13-05-2022 06:58:24 napisał:

  Stan instalacji gazowych w wielu miejscach budzi niepokój i to widać na zewnątrz budynków! Uszkodzone szafki gazowe ,skorodowane rury,połączenia gwintowe, Podobnie wygląda to na klatkach schodowych,a nawet wewnątrz mieszkań.Niektóre instalacje nie są wymieniane od czasu wprowadzenia w Nakle gazu ziemnego i cudem jest ,że ta sytuacja nie była przyczyną pożaru czy wybuchu !Przeglądy techniczne pod nadzorem gazowników winny być przeprowadzone we wszystkich ,a szczególnie starych budynkach w mieście .

  odpowiedz

  • -1 (1)

  mieszkaniec, w dniu 13-05-2022 08:52:35 napisał:

  maria beata kozidrak wraca w jedynce nowa piosenka cieszę że wraca będzie lepiej a stare przeboje klasyki pamietaj lato z radiem lato ze snu,piechotą do lata jezioro szczęścia i inne solo taka warsawa łezki leca u nas zgracie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Budowa magazynów
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)