Dziś mamy 28 listopada 2020, sobota, imieniny obchodzą:

20 listopada 2020

Wymiana doświadczeń pracowników Szubińskiego Domu Kultury

fot. SzDK

fot. SzDK

Od 2017 roku Szubiński Dom Kultury, to nie tylko instytucja w stolicy Gminy. Przynależy do #niego, w sensie merytorycznym, 15 Świetlic Wiejskich. Wczoraj placówka rozpoczęła cykl warsztatów dla swoich pracowników polegających na wymianie doświadczeń.

Szubiński Dom Kultury mimo konieczności zawieszenia swojej działalności nie spoczywa na laurach. W pierwszej połowie roku, gdy instytucje kultury musiały zostać zamknięte, instruktorzy z Szubina prowadzili krótkie warsztaty dla wszystkich zainteresowanych pod wspólnym hasłem #zostańwdomukulturyonline. Teraz zapadła decyzja o szkoleniu i wzbogacaniu umiejętności oraz doświadczeń wśród własnych pracowników. Również te warsztaty prowadzone są w sposób zdalny dzięki jednej z platform do spotkań wirtualnych.

W pierwszej wymianie doświadczeń udział wzięło 13 pracowników obsługi świetlic, a warsztaty prowadziła instruktor SzDK Małgorzata Bołka. Tematem przewodnim była makrama, dzięki której powstały wiszące kwietniki. W następnym tygodniu warsztaty przeprowadzi Pani Urszula Szpechcińska ze Świetlicy Wiejskiej w Żędowie.

Materiał: Paweł Pietroń

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Nadanie modnej linii
Oczyszczanie twarzy
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Kanapa
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)