Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2021

Zabawa była przednia. Mikołajkowe atrakcje w przedszkolu

fot. pow.

fot. pow.

Zimowa aura towarzyszyła dzieciom z# naszego przedszkola podczas Mikołajek.

Jak zawsze uroczystość uświetniła obecność licealistów z szubińskiego „ogólniaka”, którzy pod opieką pani Bernadety Kowalskiej, co roku dodają 6. grudnia wspaniałego, świątecznego klimatu naszej imprezie. Tegoroczna edycja odbyła się na powietrzu. Dzieci wykonywały zadania, które przygotował sam Święty Mikołaj. Tworzyły łańcuch ze swoich rąk, podskakiwały, tańczyły, rysowały według instrukcji renifera lub Mikołaja, wybrały się na przejażdżkę ratrakiem, wyszukiwały właściwych obrazków- symboli zimowo- świątecznych. By zima i niższa temperatura nie pokonały nas, rozgrzewaniem się imbirową herbatką. Na koniec wszystkie grupy otrzymały mikołajowe upominki. W przedszkolu natomiast zagościła sceneria, dzięki której każdy przedszkolak może uchwycić ten moment i zachować go w pakiecie telefonu, w wykonanych zdjęciach. Ho, ho, ho!

Materiał: Anna Ucińska, Klaudia Jamka, Izabela Szpotańska - Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)