Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

04 lutego 2024

Zabawa do białego rana. Studniówka uczniów szubińskiego LO

fot. powierzone

fot. powierzone

3 lutego 2024 roku w sali Niebieskie Migdały Hotelu Best Inn w Bydgoszczy #pojawili się tegoroczni abiturienci I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w Szubinie, którzy wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i rodzicami bawili się na balu studniówkowym.

Zgromadzonych gości powitali maturzyści: Adrianna Pawlak, Marcelina Lidmann, Olga Wiśniewska, Tymon Kubiak oraz Jędrzej Kmieć a oficjalnego otwarcia balu dokonała pani dyrektor Elżbieta Kłosowska – Hilscher. W trakcie balu, który był uhonorowaniem ich dotychczasowej pracy, uczniowie podziękowali dyrekcji, rodzicom oraz swoim wychowawcom – Klaudii Bethke, Joannie Biernackiej – Kozerewicz, Tomaszowi Kaszewskiemu i dedykowali piosenkę w wykonaniu uczennicy kl. IVc Anieli Torzewskiej. Przy dźwiękach muzyki przyszli maturzyści bawili się do rana, zapominając na chwilę o czekających ich już wkrótce wyzwaniach.

Materiał: Aurelia Kasprzak / I LO w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)