Dziś mamy 28 września 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2023

Zakończenie obozu „Pólko 2023”. Dyplomy i nagrody dla uczestników

fot. powierzone

fot. powierzone

Piątek jako ostatni dzień obozowy rozpoczął się pobudką o godzinie 6.30. Na zbiórce opiekunowie #określili zadania na ten dzień i wyznaczyli godziny ich realizacji. Do śniadania kadeci kończyli pakowanie indywidualnego bagażu oraz składali obóz. Po śniadaniu uczniowie otrzymali do rozwiązania test zawierający zagadnienia podejmowane w trakcie obozu, a następnie kontynuowali czynności sprzed śniadania z uwzględnieniem prac porządkowych na terenie obiektu.

Uroczystym zakończeniem obozu szkoleniowego był apel podsumowujący, w trakcie którego wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz symboliczne nagrody za uczestnictwo w obozie i zaangażowanie włożone w jego realizację.
Obiad w tym dniu był zaplanowany na godzinę 12.00 i wszyscy punktualnie stawili się po raz ostatni na stołówce. Po obiedzie uczestnicy pożegnali się z jednym z opiekunów Panem Łukaszem Nieradko, po czym wraz z wychowawcą udali się w kierunku autobusu szkolnego.

Po przyjeździe do szkoły zarządzono zbiórkę i sprawdzenie obecności. Zostały wykonane ostatnie pamiątkowe zdjęcia obozowe i nastąpiło oficjalne zakończenie obozu – „Pólko 2023”.

Materiał: Mateusz Smoliński / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Otwarto nową siedzibę Archiwum Państwowego. Można zwiedzić gmach

Archiwum Państwowe w Bydgoszczy, po kilkudziesięciu latach starań#, ma w końcu nową siedzibę!

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)