Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

23 września 2021

Zawodnicy z Szubina opanowali podium. Turniej warcabów klasycznych

fot. pow.

fot. pow.

W bydgoskim MDK 1 odbył się Turniej Warcabów Klasycznych "Na# Rozpoczęcie Roku Szkolnego" z udziałem zawodników z Szubina.

W turnieju A miejscowi juniorzy zdobyli wszystkie miejsca na podium. I miejsce wywalczył Kacper Białecki (Szubin), II miejsce zajął Kamil Białecki (Szubin), a na III miejscu uplasował się Alan Ufnal (Szubin). W turnieju B lista medalistów przedstawiała się następująco: I miejsce Jerzy Melerski (Bydgoszcz), II miejsce Aleksander Różyczka (Bydgoszcz), III miejsce Iga Gaszyńska (Bydgoszcz). 2 października w Szubińskim Domu Kultury zostaną rozegrane Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych. Czy szubinianie zdominują także ten turniej?

Materiał: PS

Oceń artykuł: 84 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)