Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2022

Zespół Weekend oczarował widownię. Fotorelacja z koncertu

fot. MM

fot. MM

2 lipca na boisku przy ul. Powstańców Wielkopolskich w # Kcyni w ramach imprezy z okazji 760 urodzin miasta odbył się koncert zespołu Weekend, jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w Polsce. Tego dnia na scenie rozbrzmiały takie przeboje jak "Ona tańczy dla mnie", "Za każdą chwilę z Tobą" czy "Najarana Anka".
Oceń artykuł: 14 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (16)

  Ela , w dniu 03-07-2022 12:07:17 napisał:

  Zwierzęta też czują,po co te wystrzały .

  odpowiedz

  • 10 (14)

  heniu, w dniu 03-07-2022 14:22:11 napisał:

  Ale wiocha

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (12)

  piko, w dniu 03-07-2022 14:56:03 napisał:

  tak na wioski idealny koncert

  odpowiedz

  • -10 (10)

  Do henia, w dniu 03-07-2022 15:59:30 napisał:

  W d.....pie byłeś,.g.....wno widziałeś i sr...ć się nazywasz. Imiona piszemy z wielką literą. Ale wiocha!!!!!!!!!

  odpowiedz

  • 9 (11)

  oooooooooooo, w dniu 03-07-2022 21:14:13 napisał:

  okropna tandeta to wszystko do klasy jeszcze dluga droga ale na wioski ok bo tanio

  odpowiedz

  • -13 (15)

  Fu, w dniu 04-07-2022 09:40:33 napisał:

  A w Nakle nie ma nic!!!

  odpowiedz

  • -12 (20)

  Mieszkanka Gminy Kcynia , w dniu 04-07-2022 09:48:33 napisał:

  Bardzo dobrze zorganizowana impreza gratulacje dla organizatorów, zespoły występujące bardzo dobrze dobrane do różnych grup wiekowych ,każdy mógł wybrać coś dla siebie .Zachowano wszelkie zasady bezpieczeństwa, a i stoiska z gastronomia oferowały smaczne produkty ,które co ważne można było zakupić do późnych godzin nocnych .Naprawdę bardzo udane urodziny. Pozdrawiam .

  odpowiedz

  • 15 (15)

  mrocza, w dniu 04-07-2022 11:37:09 napisał:

  wiocha i tyle

  odpowiedz

  • 13 (17)

  z wielkiego Poznania, w dniu 04-07-2022 12:37:54 napisał:

  Wystarczy zmienić dyrektorkę Centrum Kultury i panią od promocji. W Poznaniu jest co weekend full koncertów i imprez. Na szczęście już tam mieszkam i nie wrócę do Kcyni, by nie oglądać już tych żałosnych gwiazdeczek.Dni Kcyni to jedna wielka porażka i tyle w temacie.Myślałem, że jestem na jakiejś wiejskiej zabawie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -7 (15)

  Do wszy pozańskiej, w dniu 04-07-2022 17:37:14 napisał:

  Ty cieciu malinowy z miodem w uszach takiego pana udajesz i do Kcyni na koncert przyjechałeś ?? Przecież masz w Poznaniu u siebie". Synku Poznań to Ty na ekranie swojego SMARTFONA widziałeś. P. S. Jak po egzaminach ?.... Dla ósmoklasistów. Zdałeś??

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Baśka, w dniu 05-07-2022 07:58:44 napisał:

  W jakim celu taki spęd? Żenada. Dlaczego ludzie chodzą na takie bardziewie? Wiocha rządzi.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Konstrukcje stalowe
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)