Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

14 września 2021

Zjazd Miejsko-Gminnego Związku OSP. Wybrano nowy zarząd

fot. UM w Szubinie

fot. UM w Szubinie

11 września 2021 r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbył się# Zjazd Zarządu Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, na którym został wybrany nowy zarząd na lata 2021-2026.

Jego skład, w osobach wybranych spośród członków OSP gm. Szubin prezentuje się następująco:

- dh Piotr Adamczewski - OSP Rynarzewo - Prezes,
- dh Marek Adamczewski -OSP Rynarzewo – Wiceprezes,
- dh Ryszard Brzykcy - OSP Chomętowo – Wiceprezes,
- dh Marek Paliwoda - OSP Tur – Wiceprezes,
- dh Elżbieta Katafiasz - OSP Królikowo – Skarbnik,
- dh Patrycja Świderska - OSP Królikowo – Sekretarz.

Członkami Zarządu zostali wybrani druhowie: Zbigniew Janicki (OSP Słonawy), Michał Kitkowski (OSP Wąsosz), Stanisław Miziuła (OSP Ciężkowo), Marcin Moraczewski (OSP Królikowo) i Michał Prybiński (OSP Szubin).

Podczas zjazdu członkom OSP zostały wręczone medale za zasługi dla pożarnictwa oraz wybrany został nowy Komendant Gminny, którym został dh Andrzej Prybiński z jednostki OSP Szubin.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Komendantowi dh Leszkowi Gutkowskiemu za współpracę i gratulujemy nowemu Zarządowi, życząc jednocześnie wielu sukcesów.

Materiał: Urząd Miejski w Szubinie 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Życzliwy, w dniu 14-09-2021 09:07:41 napisał:

  Druhowie ! Dziękujemy za Waszą pomocną dłoń i życzymy przejścia na nowocześniejsze systemy powiadamiania o potrzebie pójścia z pomocą. System syren alarmowych to anachronizm z poprzednich epok

  odpowiedz

  • 2 (2)

  szubinianin, w dniu 14-09-2021 11:36:19 napisał:

  Bez komentarza.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Tonery Directions
27PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Służy w lekkiej piechocie, a jego żywiołem jest woda

Na co dzień jest dowódcą plutonu ogniowego w 82# batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu. Poza tym ppor. Jarosław Wengierski od dziecka trenuje sporty wodne, w których odnosi liczne sukcesy. Ostatnie lata to starty w zawodach smoczych łodzi, które stają się coraz bardziej popularne w kraju i na świecie.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Domek do ogrodu na jesień. Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jesień w ogrodzie i na działce kojarzy się z porządkami.# Zanim wygodnie rozsiądziemy się w fotelu ciesząc się ciepłym wrześniowym słońcem, dobrze jest poświecić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Z pewnością usprawni je dobra organizacja, odpowiednie narzędzia i akcesoria oraz domek ogrodowy, czyli miejsce, w którym zawsze można trzymać wspomniane rzeczy pod ręką. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przez zakupem domku, który jest zrobiony z tworzywa sztucznego.

(czytaj więcej)