Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2021

Zrób letnie zdjęcie i wygraj nagrody. Powiat nakielski organizuje konkurs

fot. pow.

fot. pow.

Powiat nakielski serdecznie zaprasza na# III część Konkursu Fotograficznego 2021 pt. „Letni Czas”. Do wygrania zestawy gadżetów promocyjnych oraz voucher do sklepu ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł!

Co należy zrobić? Prześlij od 1 do 3 fotografii z terenu Powiatu Nakielskiego ukazujące lato i wakacje. W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat i mieszkają na terenie Polski. Zdjęcia muszą w czytelny sposób przedstawiać lato w Powiecie Nakielskim. Prace proszę odsyłać na magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl do 31 sierpnia 2021 roku.

Osoby nagrodzone w poprzednich etapach również mogą wziąć udział, jednak nie jest możliwe ponowne otrzymanie nagrody głównej.

Czego dotyczy konkurs? - założenia

Celem zabawy jest wyłonienie 4 najlepszych zdjęć, po jednej z każdej pory roku. Dopuszczalne jest przesyłanie fotografii z lat ubiegłych. Nagrodą główną będzie bon do sklepu z artykułami elektronicznymi/fotograficznymi o wartości 500 zł oraz gadżety Powiatu Nakielskiego. Natomiast autorom prac wyróżnionych przekazane zostaną zestawy gadżetów. W każdej z części konkursu przyznana zostanie jedna nagroda główna (bon 500 zł) oraz wyróżnienia.

Zasady udziału

 • Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie na każdą część konkursu.
 • Fotografie powinny być wykonane samodzielnie - muszą być pracami autorskimi.
 • Fotografie nie mogą być wcześniej publikowane ani zgłaszane w innych konkursach.
 • Zdjęcie musi być wykonane na terenie powiatu nakielskiego.

Tematyka zdjęcia jest dowolna. Przedmiotem fotografii może być portret, krajobraz, przedmiot, natura. Warunkiem jest przedstawienie na fotografii minimum jednej cechy charakterystycznej dla danej pory roku (umożliwiającej rozpoznanie).

W ocenie zdjęć brana będzie pod uwagę: oryginalność fotografii, estetyka wykonania, jakość zdjęcia, kreatywność wykonania, możliwość rozpoznania pory roku oraz zachowanie pozostałych warunków przedstawionych w regulaminie.

Fotografie należy odesłać na konkurs w formie elektronicznej na adres magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl. W przypadku braku możliwości dostarczenia zdjęcia elektronicznie z różnych względów, dopuszcza się przekazanie fotografii na nośniku elektronicznym bezpośrednio w budynku Starostwa Powiatowego. W celu ustalenia terminu przekazania prac na nośniku zewnętrznym należy skontaktować się z Wydziałem Rozwoju (tel. 52 386 66 29 lub magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl).

W treści maila należy dołączyć następujące dane:

 • imię i nazwisko autora,
 • miejsce wykonania,
 • tytuł pracy lub krótki opis fotografii, wyjaśniający co znajduje się na zdjęciu,
 • kontakt telefoniczny do autora zdjęć.
 • W przypadku dostarczenia fotografii na nośniku elektronicznym powyższe dane zostaną uzupełnione na miejscu w Starostwie Powiatowym, podczas przekazania prac.

Fotografie nieczytelne – „spikselowane” nie będą brane pod uwagę w konkursie.

Więcej szczegółowych informacji o konkursie w załączonym regulaminie oraz pod numerem 52 386 66 29 (Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle).

Materiał: Magdalena Stepka - Starostwo Powiatowe w Nakle 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin 2021 (2)(5).docx

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Zainteresowana, w dniu 07-08-2021 00:36:52 napisał:

  Tak i zapewne wygrają te same osoby co zeszłą edycję. Bo na codzień się tym zajmują albo mają lepszy sprzęt.. Chętnie bym wzięła udział ale nie mam siły przebicia. Powinno się dać szansę innym uczestnikom chętnych wziąć udział w takim konkursie. Jest tyle młodych talentów w naszym pięknym powiecie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Służy w lekkiej piechocie, a jego żywiołem jest woda

Na co dzień jest dowódcą plutonu ogniowego w 82# batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu. Poza tym ppor. Jarosław Wengierski od dziecka trenuje sporty wodne, w których odnosi liczne sukcesy. Ostatnie lata to starty w zawodach smoczych łodzi, które stają się coraz bardziej popularne w kraju i na świecie.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Domek do ogrodu na jesień. Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jesień w ogrodzie i na działce kojarzy się z porządkami.# Zanim wygodnie rozsiądziemy się w fotelu ciesząc się ciepłym wrześniowym słońcem, dobrze jest poświecić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Z pewnością usprawni je dobra organizacja, odpowiednie narzędzia i akcesoria oraz domek ogrodowy, czyli miejsce, w którym zawsze można trzymać wspomniane rzeczy pod ręką. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przez zakupem domku, który jest zrobiony z tworzywa sztucznego.

(czytaj więcej)