Dziś mamy 20 lutego 2026, piątek, imieniny obchodzą:

16 września 2022

Wola walki nie wystarczyła. Iskra bez punktów w Bydgoszczy

fot. pow.

fot. pow.

Na kolejny mecz w rozgrywkach piłkarskich #na szczeblu B – klasy piłkarze Iskry Zamość – Rynarzewo wybrali się do Bydgoszczy, gdzie zmierzyli się z miejscowymi Piaskami. Pomimo walecznej postawy nie udało się zdobyć punktów.

W 4. kolejce gier w grupie III, bydgoskiej B – klasy Iskra Zamość – Rynarzewo zmierzyła się na wyjeździe z Piaskami Bydgoszcz. Od pierwszego gwizdka przewagę osiągnęli gospodarze, ale przez długi czas defensywa zamościan nie dawała się zaskoczyć, przerywając w porę kolejne to ataki. Sytuacja uległa jednak zmianie w 30. minucie. Wtedy to miejscowi przeprowadzili skuteczną akcję prawą stroną boiska i wyszli na prowadzenie. Nie minęło kolejnych 10 minut i po zamieszaniu w polu karnym Iskry zrobiło się 2:0. Dwa ciosy do szatni podziałały mobilizująco na gości, którzy w drugiej połowie zwiększyli swoją aktywność w ataku. Po raz kolejny zawodziła jednak skuteczność i zamiast trafienia kontaktowego, Iskra straciła trzecią bramkę, która ostatecznie rozstrzygnęła o pewnym zwycięstwie gospodarzy.

Piaski Bydgoszcz – Iskra Zamość – Rynarzewo 3:0 (2:0)

Oceń artykuł: 40 39

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Wkład do Mopa Obrotowego Ravi Tango – Mikrofibra do Czyszczenia Podłóg
114,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Słoiki szklane 900ml 1szt. Bez zakrętki
2,49PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
0

Dziś Dzień Służby Cywilnej. Nie zabraknie wyróżnień

Dzisiaj obchodzony jest# Dzień Służby Cywilnej. To doskonała okazja do wręczenia odznaczeń.

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego

Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.

(czytaj więcej)
0

Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu

W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Środa Popielcowa. Dla katolików rozpoczyna się okres Wielkiego Postu

Dzisiaj przypada Środa Popielcowa#. W kościele katolickim dzień ten jest bardzo ważny, ponieważ rozpoczyna on okres Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)