Motocyklowy rajd o Puchar Starosty

fot. KPP Nakło
Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią wspólnie z # sekcją motocyklową Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK w Nakle nad Notecią „Nadnoteckie Sokoły” zapraszają na Motocyklowy Rajd o puchar Starosty Nakielskiego. W trakcie oraz po rywalizacji na terenie Przystani Powiatu Nakielskiego odbędzie się event promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią wspólnie z sekcją motocyklową „Nadnoteckie Sokoły” zapraszają do wzięcia udziału w Motocyklowym Rajdzie o puchar Starosty Nakielskiego, który odbędzie się 24 maja 2025 roku. Rozpoczęcie zawodów przewidziane jest na godzinę 09:30. Start będzie miał miejsce z nakielskiego Rynku.
Trasa rajdu, o długości około 110 kilometrów, przebiegać będzie po drogach asfaltowych powiatu nakielskiego. Zawodnicy będą startować w 5 minutowych odstępach. Na trasie przejazdu znajdować się będzie 5 punktów kontrolnych, na których uczestnicy rywalizacji będą musieli wykonać zadanie zdobywając za nie określoną liczbę punktów, które wpisywane będą w kartę uczestnika rajdu. Po pokonaniu całej trasy oraz zaliczeniu wszystkich punktów kartę oddaję się organizatorowi po wykonaniu ostatniego zadania na terenie Przystani Nakielskiej. Uczestnik, który zdobędzie największą ilość punktów zostanie zwycięzcą zawodów.
Co warte podkreślenia czas przejazdu nie ma znaczenia. Bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze dlatego ilość punktów uzyskanych na trasie będzie jedynym wyznacznikiem uzyskanego miejsca.
Zakończenie Motocyklowego Rajdu o puchar Starosty Nakielskiego odbędzie się na terenie Przystani Nakielskiej. Tam zostaną ogłoszone wyniki, wręczone puchary oraz nagrody. W trakcie oraz po zakończeniu zawodów będzie miał miejsce event dotyczący w ruchu drogowym.
Udział w rywalizacji jest bezpłatny. Osoby chętne do wzięcia udziału w rajdzie mogą zapisać się pod numerami telefonu:
607 447 241 oraz 607 240 394.
mł. asp. Kamil Smoliński Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Czytaj również
Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.
(czytaj więcej)Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.
(czytaj więcej)Tradycje wielkanocne. Dominuje symbolika zwycięstwa życia nad śmiercią

Wielki Tydzień i Wielkanoc to czas obrzędów# religijnych związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa. Cykl świąteczny rozpoczyna Niedziela Palmowa, a kończy śmigus dyngus w Wielkanocny Poniedziałek.
(czytaj więcej)