VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Wartościowe nagrody
fot. powierzone
Zapraszamy na VII Otwarty Turniej #Tenisa Stołowego z okazji 107. Rocznica Powstania Wielkopolskiego zwycięstwa w Bitwie pod Kcynia w dniach 2- 3 luty 1919 r.
Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 07.02.2026 r. hali sportowej w Zespole Szkół Technicznych w Kcyni, ul. Emila Jurczyka 3, 89-240 Kcynia.
Od godziny 9:00 zapisy, od godz. 10:00 uroczyste otwarcie i rozpoczęcie rywalizacji sportowej.
W załączeniu do e-maila Regulamin zawodów.
Dla zawodników za zajęcie miejsc I - III puchary Burmistrza Kcyni i wartościowe nagrody finansowe.
Materiał: Ryszard Hanioszyn
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
- Pliki do pobrania
- REGULAMIN VII OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO.pdf
Czytaj również
Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas
Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.
(czytaj więcej)"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru
79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział #w powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.
(czytaj więcej)"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków
Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.
(czytaj więcej)Dziś 106 rocznica. Włączenie Nakła do odrodzonego Państwa Polskiego
Dziś obchodzimy 106. rocznicę wkroczenia# oddziałów #Wojska Polskiego do Nakła i przejęcia przez nie władzy wojskowej. Po blisko 150 latach zaborów Pomorze i Kujawy Zachodnie wróciły do Polski.
(czytaj więcej)