Dziś mamy 20 lutego 2026, piątek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2026

Wiersze, tańce, muzyka i poczęstunek. Walentynki z seniorami

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

12 lutego pierwsza grupa seniorów# z Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Nakle świętowała wspólnie Tłusty Czwartek i Walentynki.

Królowały: pączek, faworki i kolor czerwony, a atmosfera była pełna ciepła i radości. Wróciliśmy do lat młodości za sprawą pięknych utworów o miłości, które przywołały wiele wzruszeń i wspomnień. Były także poruszające wiersze polskich poetów oraz ciekawa prezentacja poświęcona Walentynkom – świętu miłości. Bo Walentynki to nie tylko miłość… To także życzliwość, szacunek, radość, zrozumienie, szczęście, empatia, troska i sympatia – wartości, które warto pielęgnować każdego dnia. Dziękujemy za ten piękny, pełen emocji i serdeczności czas.

13 lutego druga grupa Seniorów świętowała Walentynki. I cóż to była za zabawa! Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, pięknych wierszy o miłości, radosnej muzyki oraz wspólnych tańców, które porwały wszystkich do zabawy. Było dużo uśmiechu, ciepłych emocji i serdecznej atmosfery. Takie chwile najlepiej pokazują, że radość i miłość nie mają wieku. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony, wyjątkowy dzień!

Materiał: Renata Stachowska / Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dziś Dzień Służby Cywilnej. Nie zabraknie wyróżnień

Dzisiaj obchodzony jest# Dzień Służby Cywilnej. To doskonała okazja do wręczenia odznaczeń.

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego

Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.

(czytaj więcej)
0

Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu

W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Środa Popielcowa. Dla katolików rozpoczyna się okres Wielkiego Postu

Dzisiaj przypada Środa Popielcowa#. W kościele katolickim dzień ten jest bardzo ważny, ponieważ rozpoczyna on okres Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)