Dziś mamy 4 lutego 2026, środa, imieniny obchodzą:

03 lutego 2026

Helena zachwyciła jury. Sukces na ogólnopolskim konkursie wokalnym

fot. Szubiński Dom Kultury

fot. Szubiński Dom Kultury

Powód do dumy#! V Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Wyśpiewaj Nutki”. Helena Wośko otrzymała wyróżnienie specjalne w kat. do lat 9.

Helena zachwyciła jury naturalnością wykonania, wrażliwością muzyczną oraz subtelną, przyjemną barwą głosu. Jej występ był pełen szczerości, delikatności i dziecięcej autentyczności, a mimo młodego wieku zaprezentowała dużą muzykalność i potencjał artystyczny. To młoda artystka, której rozwój z pewnością warto śledzić.

Dziękujemy Pani Justynie Droszcz za przygotowanie!

Materiał: Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (2)

    Mariusz, w dniu 03-02-2026 10:30:06 napisał:

    Trzeba przyznać że ma dziewczyna talent... piękny głos i urok

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Cortina Wkład LED do znicza – ciepła biel, realistyczny płomień – 13,8 cm – 1 sztuka
14,50PLN
Długopis Automatyczny EASY ACADEMY Czarny INTERDRUK – Wygodny i Stylowy
1,60PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Sokownik ze Stali Nierdzewnej 8L – Naturalny Sok Bez Wysiłku
124,99PLN
Interdruk Pianka Dekoracyjna 8 sztuk Basic – elastyczne arkusze A4
10,99PLN
Praca na wysokości
60PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone# jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom. Zosia i Nikodem w czołówce

Zofia i Nikodem to najpopularniejsze imiona #nadawane dzieciom w ostatnim półroczu 2025 roku. Tak wynika z najnowszego rankingu Ministerstwa Cyfryzacji. Pełne zestawienie i szczegółowe statystyki można znaleźć na portalu dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Śnieżny Księżyc rozświetli niebo. Lutowa pełnia

Dziś na niebie będziemy mogli podziwiać #drugą pełnię Księżyca w tym roku. Nasz naturalny satelita osiągnie pełną fazę późnym wieczorem, a dokładny moment maksimum zjawiska przypadnie w Polsce o godzinie 23:09. To doskonała okazja, by spojrzeć w górę i zobaczyć Srebrny Glob w całej jego okazałości.

(czytaj więcej)
0

Dwóch spichlerzy nie udało się uratować. Pomagali strażacy z Nakła i Szubina

5 lutego 1960 roku#. Wydarzenia tamtego dnia spowodowały olbrzymią stratę dla Bydgoszczy.

(czytaj więcej)