Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

11 maja 2024

II Nakielski Mityng Lekkoatletyczny. Sportowe zmagania na stadionie

fot. MM

fot. MM

11 maja na Stadionie Miejskim im. Klemensa Biniakowskiego #w Nakle zorganizowano drugi w historii Nakielski Mityng Lekkoatletyczny, do udziału w którym mogli zgłaszać się sportowcy z całej Polski.

Rywalizacja była prowadzona w kategoriach wiekowych do lat 16; do lat 18; do lat 20. Do sportowych zmagań stanęli również seniorzy. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Wyniki II Nakielskiego Mityngu Lekkoatletycznego opublikujemy w osobnym artykule.

Oceń artykuł: 25 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (16) Zgłoś naruszenie zasad

  • -7 (17)

  kibic5, w dniu 11-05-2024 18:39:35 napisał:

  Zawody lekkoatletyczne - fajnie. Stadion wyremontowany za miliony , murawa za kilkaset tysięcy i kilku panów rzucających młotem i dewastujących nową płytę. Ponad sto rzutów , które wyrywają trawę , a młodzi piłkarze nie mogą wejść na trening bo zniszczą boisko. Gonią wszędzie rzucających młotem , dyskiem i oszczepem ze względu na niszczenie murawy a tu nowy obiekt i z dywanu niebawem będzie łąka. Czy warto w dzień w dzień podlewać , nawozić , przycinać aby kilka zawodów zdewastowało trawę , gdzie dopiero obiekt został oddany. Niech jadą sobie na dawne boisko w Paterku przy wagonie i tam niech wyrywają darninę od rana do wieczora. Zastanówmy się czy nie szkoda tylu zabiegów i wyrzuconych pieniędzy , aby tak niszczyć coś fajnego i nowego.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 7 (17)

  prawdziwy kibic la, w dniu 11-05-2024 20:07:24 napisał:

  do kibic5 miałeś okazję obejrzeć zawodników którzy reprezentują poziom międzynarodowy, olimpijczyka i reprezentantów Polski. Murawa ta, z całym szacunkiem, piłkarzy na takim poziomie nigdy nie zobaczy. Zastanów się zatem czy Twój wpis jest na miejscu.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  3 liga świetlica z Kazimierza , w dniu 11-05-2024 20:20:09 napisał:

  Roku 1997 piłkarskiego od strony szkoły panów z Gdańska super że tyle ludzi dziś było

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Anka, w dniu 11-05-2024 20:49:56 napisał:

  Gratuluję organizacji. To jest duże wydarzenie sportowe dla całej gminy. Zawody w Nakle są uznawane na skalę całego kraju. Tutaj można bić: swoje wyniki życiowe czy nawet rekordy Polski. Te wyniki są uznawane w całej Polsce. Tego z artykułu się nie dowiedzą czytelnicy. A szkoda. Bo ta informacja podnosi rangę tego wydarzenia.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Lila, w dniu 11-05-2024 20:50:20 napisał:

  Transmisja tv z mitingu i sprzedane bilety zrekompensują zniszczoną murawę

  odpowiedz

  • -5 (9)

  misiu, w dniu 12-05-2024 04:22:45 napisał:

  Po jaki ch*j robicie płytę za takie pieniądze jak rozpierdalacie ją na takie śmieszne zawody, niech chmara z jankiem załatwią sobie na zawiszy jak taki prestiż, a nas zwolnią z pokrycia kosztów odnowy.

  odpowiedz

  • -1 (5)

  kibic5, w dniu 12-05-2024 10:30:09 napisał:

  Prawdziwy kibic wejdź dzisiaj na płytę i zobacz ponad 100 kretowin na nowej płycie. Cieszę się że nacieszyłeś oko przez dwie godziny a nakielanie pozostają ze szkodami i kosztami.

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Królowa Sportu , w dniu 12-05-2024 10:45:32 napisał:

  Gdyby nie sukcesy lekkoatletów, tego stadionu w ogóle by nie było. Bo niestety "piłkarze" ze swoimi podwórkowymi sukcesami się do tego nie przyczynili. Dalej byłby żużel na bieżni, opłakane trybuny i wielkie nic.

  odpowiedz

  • 3 (5)

  prawdziwy kibic la, w dniu 12-05-2024 11:22:55 napisał:

  Kibic5, jak napisała "Królowa Sportu" dzięki komu jest ten stadion?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Obywatel, w dniu 12-05-2024 12:18:29 napisał:

  Stadion od początku modernizowany był z myślą o lekkoatletach i to dla nich powinien on służyć na 1 miejscu. Proszę mi nie wspominać o tej śmiesznej zgrai pajaców, którzy nazywają sie piłkarzami xD

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (4)

  Prawda, w dniu 12-05-2024 12:51:02 napisał:

  Podziękujcie Schreberowi za stadion. To on załatwił kasę.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Mirek, w dniu 12-05-2024 22:10:09 napisał:

  Dzięki lekkoatletą w końcu mamy stadion ! Brawo oby tak dalej !

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa magazynów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)