Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

Medale Wojewody dla przedstawicieli środowiska medycznego. Uroczysta gala

fot. KPUW

fot. KPUW

Mikołaj Bogdanowicz wręczył przedstawicielom środowiska medycznego #Medale Wojewody Kujawsko-Pomorskiego „Za szczególne zasługi dla ochrony zdrowia w regionie”.

Wojewoda podziękował wyróżnionym za pracę na rzecz pacjentów, szczególnie w okresie pandemii koronawirusa.

- W ostatnich latach zmagaliśmy się z niełatwymi momentami. Problemy, które się co chwile pojawiały, jak m. in. pandemia, zawsze udało się nam wspólnie rozwiązywać - za to wszystko serdecznie dziękuję - powiedział wojewoda.

Do podziękowań i gratulacji przyłączył się Przemysław Przybylski, pełnomocnik wojewody ds. jednostek samorządu terytorialnego i jednocześnie wiceprzewodniczący Komisji Promocji i Ochrony Zdrowia Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W imieniu nagrodzonych głos zabrał dr Michał Kułakowski.

Źródło: KPUW

Oceń artykuł: 7 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  Pacjent , w dniu 01-12-2023 15:27:55 napisał:

  Dziękować za nie przyjmowanie pacjentów, za ich uśmiercanie? Powinno być Wam wstyd!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (7)

  Gnojokok, w dniu 01-12-2023 17:25:33 napisał:

  To jest" klasa polityka" przesiąkniętego pisowską ideologią.Cynizm,buta i arogancja.Do tej pory wszelkie spory zbiorowe z medykami były ignorowane a działania pozorowane.Teraz kiedy tracą stanowiska i lądują na bruku nagle zmienia im się optyka.Nawet Pinokio oświadczył,że tak naprawdę to on od początku był za invitro.To pokazuje skalę hipokryzji i łgarstwa i jakie ci ludzie stworzyli dysfunkcjonalne patologiczne państwo.Liczę na to że wkrótce tak samo skończą burmistrzowie,wójtowie w samorządach.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Włościanka, w dniu 01-12-2023 17:48:36 napisał:

  Czy te medale produkują za ukradzioną zniewolonej Małgośce działkę 85/1 w Małych Rudach. I cholera wie który wojewoda ,,na komunalizację" ukradł. Wstydził się podpisać dokument. Jego przydupa.. podpisali się kulfonami.. Wstyd i hańba-banda złodziei! Swojakom-budźetówce rozdają z tego co ukradną biedocie pracującej na nich.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)