Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

20 stycznia 2023

Mistrzostwa Gminy Szubin w Siatkówce. Drużyna z Kowalewa zwycięzcą

fot. powierzone

fot. powierzone

20 stycznia 2023 roku w hali widowiskowo - sportowej w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Siatkówce Chłopców w ramach# Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci.

W rywalizacji wzięło udział sześć drużyn: Kołaczkowo, Kowalewo, Królikowo, Tur, Szubińska Jedynka oraz Szubińska Dwójka. Po zaciętej walce zwyciężyli chłopcy z Kowalewa, drugie miejsce zajęli uczniowie z Kołaczkowa, a na najniższym stopniu podium stanęli chłopcy z Szubińskiej Jedynki.

Skład zwycięskiej drużyny: Wiktor Chareński, Wojciech Hilscher, Wojciech Kinowski, Adam Koronowski, Bartosz Klępka, Wiktor Sadowski, Michał Skok, Michał Szulc, Tomasz Kalinowski, Filip Zdralek.
Nauczyciel: Rafał Graba

Materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    sportmenka 80 let, w dniu 20-01-2023 16:27:48 napisał:

    Gratuluję chłopcom z Królikowa, ja też grałam w drużynie piłki ręcznej i też moja drużyna była najlepsza w powiecie, gratuluję

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokalendarze A3
35PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Budowa magazynów
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Konstrukcje stalowe
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)