Dziś mamy 22 lutego 2026, niedziela, imieniny obchodzą:

03 maja 2025

Nocna akcja gaśnicza. Pożar w budynku mieszkalnym

fot. OSP KSRG Mrocza

fot. OSP KSRG Mrocza

W sobotę 3 maja br., po # godzinie 1 w nocy na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze przy ulicy Łobżenickiej w Mroczy.

Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią oraz pobliskie zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy, Drzewianowa, Witosławia, Wiela oraz Samsieczynka.

Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów mieszkańcy, zdołali opuścić budynek sami.

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru.

materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 82 101

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Szczotka do włosów Idealna – do rozczesywania i stylizacji, miękka, uniwersalna
15,50PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
KOBIZE
500PLN
0

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Ustanowiony w 1999 roku

21 lutego to Międzynarodowy Dzień #Języka Ojczystego. W tym dniu w sposób szczególny przypominamy o konieczności troski o język ojczysty oraz języki zagrożone i ginące.

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego

Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.

(czytaj więcej)
0

Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu

W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.

(czytaj więcej)
0

Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne

Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych# operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.

(czytaj więcej)