Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

24 maja 2023

Orlicy bogatsi o kolejne doświadczenia. Udany turniej w Bydgoszczy

fot. UKS Pelikan Szubin

fot. UKS Pelikan Szubin

Pięć spotkań w 14 dni kończymy w dobrych nastrojach! Przed maratonem piłkarskim mogliśmy mieć# obawy czy nasi młodzi podopieczni wytrzymają to tempo, ale okazało się, że taki cykl gier wręcz im służy.

Na 15 możliwych punktów do zdobycia, zdobyliśmy 13. Spotkanie z KS Brzoza jest świetną lekcją, z której możemy wyciągnąć wnioski, że cierpliwość oraz dokładność w realizacji założeń z czasem przyniesie owoce w postaci strzelonych bramek. Cieszy także postawa obrony i bramkarza, którzy zachowali w tym spotkaniu czyste konto.

Materiał: Marcin Studziński / UKS Pelikan Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)