Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

24 maja 2023

Orlicy bogatsi o kolejne doświadczenia. Udany turniej w Bydgoszczy

fot. UKS Pelikan Szubin

fot. UKS Pelikan Szubin

Pięć spotkań w 14 dni kończymy w dobrych nastrojach! Przed maratonem piłkarskim mogliśmy mieć# obawy czy nasi młodzi podopieczni wytrzymają to tempo, ale okazało się, że taki cykl gier wręcz im służy.

Na 15 możliwych punktów do zdobycia, zdobyliśmy 13. Spotkanie z KS Brzoza jest świetną lekcją, z której możemy wyciągnąć wnioski, że cierpliwość oraz dokładność w realizacji założeń z czasem przyniesie owoce w postaci strzelonych bramek. Cieszy także postawa obrony i bramkarza, którzy zachowali w tym spotkaniu czyste konto.

Materiał: Marcin Studziński / UKS Pelikan Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)