Porażka na boisku lidera. GLZS wrócił do Sadek z bagażem 8. bramek
Bardzo nieudany wyjazd do Sicienka mają za sobą zawodnicy# GLZS Sadki, którzy na boisku lidera tabeli ulegli aż 1:8. Bardzo słabo wyglądała przede wszystkim defensywa, która popełniała proste błędy.
W 18. kolejce rozgrywek piłkarskich B – klasy na boisku w Sicienku doszło do starcia czołowych zespołów grupy III. Miejscowy Gryf, czyli lider tabeli, zmierzył się z GLZS – em Sadki, który znajdował się na najniższym stopniu podium. Obu zespołom przyszło rywalizować w trudnych warunkach atmosferycznych, przy strugach deszczu. Zdecydowanie lepiej w zastanej rzeczywistości odnaleźli się gospodarze, którzy udzielili gościom prawdziwej i bolesnej lekcji gry. Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak takiego obrotu spraw, bo jeszcze do 49. minuty, Gryf minimalnie prowadził 2:1. W kolejnych fragmentach meczu nastąpiła jednak katastrofa w szeregach GLZS, a szczególnie w formacji obronnej. Wystarczyło kilka podań i zawodnicy z Sicienka znajdowali się w znakomitych sytuacjach podbramkowych, których nie marnowali.
Goście mogli tylko bezradnie rozkładać ręce i przyglądać się popisom gospodarzy, którzy pokazali, że bezapelacyjnie zasługują na awans do A – klasy.
Gryf Sicienko – GLZS Sadki 8:1 (2:0)
Bramka dla GLZS: Łukasz Bzdawka
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas
Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.
(czytaj więcej)"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru
79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział #w powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.
(czytaj więcej)"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków
Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.
(czytaj więcej)Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport
Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!