Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

13 kwietnia 2024

RBB Tour w Czechach. Kacper Gieryk najlepszym młodzieżowcem wyścigu

fot. TC Chrobry SCOTT Głogów

fot. TC Chrobry SCOTT Głogów

W piątek 12, kwietnia część drużyny #TC Chrobry SCOTT Głogów stanęła na starcie trzydniowej etapówki w Czechach. Wśród kolarzy nie brakuje mieszkańca kcyńskiej gminy, który już odniósł spory sukces.

Trasa wyścigu poprowadzona była po mocno pagórkowatym terenie. Ściganie rozpoczęło się indywidualną walką z czasem na dystansie 12 kilometrów, zaś kolejne dwa etapy to już start wspólny na dystansie 163 kilometrów i 155.

W piątek, I etap RBB Tour - jazdę indywidualną na czas wygrał Kacper Gieryk. Kolejne miejsca w klasyfikacji młodzieżowców zajęli: Łapsa Szymon 12, Marcinkowski Patryk 16, Centka Kacper 30, Ptak Szymon 52, Kuś Piotr 59. Drużyna zajęła 6 miejsce na 20 ekip.

Kacper Gieryk został zwycięzcą pierwszego etapu RBB Tour !!! Znakomita jazda na czas dała drużynie z Głogowa koszulkę lidera na pierwszym etapie.

W sobotę, 13 kwietnia drużyna z Głogowa spisała się na medal. Kacper Gieryk utrzymał koszulkę lidera klasyfikacji generalnej RBB Tour! Dodatkowo Kacper został także najlepszym młodzieżowcem wyścigu.

Jutrzejszy, niedzielny etap liczyć będzie 155 kilometrów. Start o godzinie 11.00.

Źródło:  TC Chrobry SCOTT Głogów 

Oceń artykuł: 19 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Kibic, w dniu 13-04-2024 21:33:38 napisał:

  Super, gratulacje!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Kcynia , w dniu 13-04-2024 23:22:54 napisał:

  Brawo Kacper! Gratulacje.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Budowa hal
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)