Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

04 września 2023

Szubińska "dwójka" rozpoczyna naukę. Uczniów powitał nowy dyrektor

fot. MM

fot. MM

4 września 2023 roku w całej Polsce odbywają się inauguracyjne spotkania uczniów oraz #nauczycieli z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Nie inaczej było w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie.

Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele zostali powitani przez nowego dyrektora szkoły Macieja Mierzwińskiego. Okolicznościowe przemówienie wygłosił również burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, który również uczestniczył w inauguracji roku szkolnego 2023/2024 w szubińskiej "Dwójce".

Cała uroczystość zakończyła się historyczno-artystycznym występem, za którego przygotowanie odpowiadali uczniowie oraz nauczyciele szkoły.

Oceń artykuł: 52 30

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (13)

  KK, w dniu 04-09-2023 14:07:53 napisał:

  Powodzenia, Panie Dyrektorze! Trzymamy kciuki! Doczekaliśmy się nareszcie zmiany!!!

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Władek, w dniu 04-09-2023 16:24:21 napisał:

  2 ma Dyrektora. Koniec babińca. Brawo. Facet to facet. Życzymy dobrej współpracy z gronem. Powodzenia i sukcesów w trudnej pracy oświatowej

  odpowiedz

  • 5 (9)

  Olo, w dniu 04-09-2023 16:29:15 napisał:

  Idzi ,Zybi a teraz Maciej. Po tylu latach ponownie Dyrem jest facet. Powodzenia

  odpowiedz

  • 0 (8)

  Sp2, w dniu 04-09-2023 17:32:39 napisał:

  Władek i dalej jest babiniec.Chyba jesteś mało zorientowany jeśli sądzisz,że rządzić będzie dyrektor. Czas pokaże,że mam racje.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (4)

  Ozonka, w dniu 05-09-2023 12:08:55 napisał:

  SP2 matriarchat się skończył . To fakt historyczny już zostanie zapisany w annałach tej Szubińskie Alma Mater ;-) Kobitki są spoko lecz fajnie ,że teraz za sterami bedzię ich kolega facet. Powinny jet pewne,że ramię w ramię tworzyć będą lepsze jutru i dbać o dobre imię tej placówki oświatowej. Tak im dopomóż Bóg.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  GR, w dniu 05-09-2023 22:32:15 napisał:

  Ament.

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Kari, w dniu 07-09-2023 10:55:35 napisał:

  Przede wszystkim normalny człowiek! Szkoła w końcu odżyje. ❤️

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Budowa hal
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
KOBIZE
500PLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)