Unikatowe wydarzenie w Kołaczkowie. Dzień Kobiet w stylu lat 20'
fot. MM
14 marca w Szkole Podstawowej w #Kołaczkowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Dzień Kobiet w stylu lat 20.”. Spotkanie przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy chcieli wspólnie świętować w klimacie nawiązującym do elegancji i atmosfery minionej epoki.
Za organizację wydarzenia odpowiadali: Sołectwo Kołaczkowo, Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie oraz Stowarzyszenie „Nasza Nadzieja”. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu przygotowano bogaty i różnorodny program, który zapewnił uczestnikom wiele atrakcji.
Jednym z najbardziej efektownych punktów wydarzenia był pokaz mody inspirowany latami 20. i 30. XX wieku. Publiczność mogła podziwiać stylowe stroje nawiązujące do tamtego okresu, pełne elegancji i charakterystycznych detali.
Na scenie zaprezentowała się również Agnieszka Berka, a swoje umiejętności artystyczne pokazały także dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie. Nie zabrakło też występu zespołu „Kołaczkowianki”, który wprowadził uczestników w radosny, integracyjny nastrój.
Podczas wydarzenia przygotowano również wiele dodatkowych atrakcji. Uczestnicy mogli skorzystać z animacji, zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce, odwiedzić słodką kawiarenkę oraz wziąć udział w konkursach.
Spotkanie było okazją do wspólnej zabawy, integracji mieszkańców oraz celebrowania Dnia Kobiet w niecodziennej, stylowej oprawie.
Galeria
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
"Sernik bez sera". Skontrolowano wyroby ciastkarskie
Wyroby ciastkarskie należą do najczęściej# kupowanych słodkich produktów. Kuszą nas swoim wyglądem, kolorem i aromatem. Poprawiają humor, choć niekoniecznie zmniejszają obwód talii. A jak jest z ich jakością? Najnowsza kontrola IJHARS pokazuje, że oznakowanie wielu produktów nadal budzi zastrzeżenia - od nieprecyzyjnych nazw po niepełne informacje o składzie.
(czytaj więcej)Debata historyczna. O wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.
21 marca, w gmachu Muzeum Okręgowego# im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy odbyła się ciekawa debata o wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Zespołu Downa. Symbolem kolorowe skarpetki
Od kilkunastu lat, 21 marca obchodzony# jest Światowy Dzień Zespołu Downa zwany Dniem Kolorowej Skarpetki. Został on ustanowiony w 2005 roku.
(czytaj więcej)Trzy osoby trafiły do szpitala. Brutalna akcja ZOMO wobec protestujących
19 marca 1981 r. w budynku #Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy miała miejsce sesja Wojewódzkiej Rady Narodowej, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele NSZZ „Solidarność” i mieszkańcy wsi.
(czytaj więcej)
Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad
Mieszkaniec, w dniu 15-03-2026 18:48:54 napisał:
odpowiedz
Patriota , w dniu 16-03-2026 08:31:17 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 16-03-2026 09:37:53 napisał:
odpowiedz
Jarosław, w dniu 16-03-2026 22:13:06 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!