Dziś mamy 11 czerwca 2025, środa, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2025

Wystąpią utrudnienia. Czasowa zmiana organizacji ruchu

fot. Muzeum Ziemi Krajeńskiej

fot. Muzeum Ziemi Krajeńskiej

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią informuje#, że w związku z organizacją XV Jarmarku Nakielskiego św. Wawrzyńca wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie Śródmiejskiego Centrum Targowego przy ul. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią.

Od 7 czerwca 2025 r. od godz. 16:00 do 8 czerwca 2025 do godz. 18:00 na obu parkingach (oraz terenie nieutwardzonym od strony ul. B. Krzywoustego) przy Centrum Targowym obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania.

8 czerwca 2025 r. od godz. 6:00 do godz. 18:00 na odnodze ul. B. Krzywoustego (wzdłuż Śródmiejskiego Centrum Targowego) obowiązywać będzie zakaz ruchu w obu kierunkach.

Za niedogodności przepraszamy, prosimy o nieparkowanie samochodów.

Materiał: Tomasz Pasieka / Muzeum Ziemi Krajeńskiej

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany i urokliwy klimat. Wędrówka przez Rezerwat Zielona Góra

Podczas dzisiejszej wędrówki przeszliśmy wzdłuż i wszerz# Rezerwat Przyrody Zielona Góra.

(czytaj więcej)
0

Skąd pochodzi mięso, które kupujemy? Kontrole na targowiskach i w sklepach

Mięso polskie czy zagraniczne? Takie pytanie często zadają sobie konsumenci #przed dokonaniem wyboru. IJHARS ponownie sprawdzała, czy podawana przez sprzedawców informacja o pochodzeniu mięsa jest rzetelna.

(czytaj więcej)
0

Czy św. Wojciech przeszedł przez Pałuki? Historia, hipotezy i szlak

Z każdym rokiem odkrywamy na nowo znaczenie naszego regionu# – Pałuk – w dziejach chrześcijaństwa i kultury Europy Środkowej. Coraz więcej wskazuje na to, że to właśnie tędy mógł przebiegać historyczny szlak św. Wojciecha, który w 997 roku wyruszył z misją chrystianizacji Prusów.

(czytaj więcej)