Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 maja 2022

XIX Turniej Warcabów Stupolowych. Kto tym razem stanął na podium?

fot. pow.

fot. pow.

2 maja w Szubińskim Domu Kultury odbył się XIX Turniej #Warcabów Stupolowych "Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej" Szubin Open. Zadanie publiczne pod nazwą "Upowszechnianie życia szachowego w Gminie Szubin" współfinansowane jest ze środków budżetu Gminy Szubin.

W rozgrywkach nagrodzono uczestników w następujących kategoriach: seniorzy, seniorki, juniorzy, juniorki. Dane techniczne zawodów: warcaby stupolowe, system szwajcarski, 7 rund, 5 minut na uczestnika.

W kategorii seniorów i jednocześnie w ogólnej klasyfikacji openu tryumfował Roman Terekhov (Ukraina / MDK 1 Bydgoszcz), który wygrał wszystkie pojedynki. W kategorii seniorek zwyciężyła Anna Białecka (Szubin). W kategorii juniorów trzy pierwsze lokaty zajęli: I miejsce Kamil Białecki (SzDK Szubin), II miejsce Bohdan Terekhov (Ukraina / MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Alan Ufnal (SzDK Szubin). W kategorii juniorek miejsca medalowe wywalczyły: I miejsce Svitlana Terekhova (Ukraina / MDK 1 Bydgoszcz), II miejsce Sandra Ufnal (SzDK Szubin), III miejsce Julia Wegner (SzDK Szubin).

Materiał: PS

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Kawski kiełbasa śląska
11,99PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)