Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

12 września 2022

Z narkotykami i pod ich wpływem na trasie. 26-latkowi grożą 3 lata

fot. archiwum

fot. archiwum

Kierował pojazdem pod wpływem amfetaminy, a dodatkowo # miał przy sobie narkotyki. 26-letni mieszkaniec gminy Kcynia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek, 9 września policjanci nakielskiej "patrolówki” skontrolowali przemieszczające się ulicami miasta audi. Siedzący za kierownicą 26-latek był wyraźnie zdenerwowany, co pozwoliło przypuszczać, że może mieć coś na sumieniu. Aby mieć pewność, co do stanu trzeźwości mieszkańca gminy Kcynia, policjanci przewieźli go do komendy, a tam sprawdzili narkotesterem. Wynik tego badania potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy i wykazał, że kierowca miał w organizmie amfetaminę.

Dodatkowo, podczas wykonywania kontroli przewożonego bagażu oraz kontroli osobistej, mundurowi znaleźli woreczek strunowy z zawartością narkotyków. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie zabronionych środków oraz za prowadzenie pojazdu pod ich wpływem. Teraz zachowanie 26-latka oceni sąd, do którego niebawem zostaną przekazane materiały sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią    

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Będzie jazda będzie jazda , w dniu 12-09-2022 18:20:02 napisał:

  Ijoooo yaaaaaa

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Lol, w dniu 15-09-2022 19:48:41 napisał:

  Niech brata zaraz sypnie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Chorypoj*b, w dniu 16-09-2022 23:46:48 napisał:

  No cóż za nie fart daniel...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Łoł, w dniu 21-09-2022 22:07:44 napisał:

  Wkońcu się doigrał .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)