Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

12 września 2022

Z narkotykami i pod ich wpływem na trasie. 26-latkowi grożą 3 lata

fot. archiwum

fot. archiwum

Kierował pojazdem pod wpływem amfetaminy, a dodatkowo # miał przy sobie narkotyki. 26-letni mieszkaniec gminy Kcynia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek, 9 września policjanci nakielskiej "patrolówki” skontrolowali przemieszczające się ulicami miasta audi. Siedzący za kierownicą 26-latek był wyraźnie zdenerwowany, co pozwoliło przypuszczać, że może mieć coś na sumieniu. Aby mieć pewność, co do stanu trzeźwości mieszkańca gminy Kcynia, policjanci przewieźli go do komendy, a tam sprawdzili narkotesterem. Wynik tego badania potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy i wykazał, że kierowca miał w organizmie amfetaminę.

Dodatkowo, podczas wykonywania kontroli przewożonego bagażu oraz kontroli osobistej, mundurowi znaleźli woreczek strunowy z zawartością narkotyków. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie zabronionych środków oraz za prowadzenie pojazdu pod ich wpływem. Teraz zachowanie 26-latka oceni sąd, do którego niebawem zostaną przekazane materiały sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią    

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Będzie jazda będzie jazda , w dniu 12-09-2022 18:20:02 napisał:

  Ijoooo yaaaaaa

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Lol, w dniu 15-09-2022 19:48:41 napisał:

  Niech brata zaraz sypnie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Chorypoj*b, w dniu 16-09-2022 23:46:48 napisał:

  No cóż za nie fart daniel...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Łoł, w dniu 21-09-2022 22:07:44 napisał:

  Wkońcu się doigrał .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)