Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 maja 2024

Jubileusz Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Symbol nadziei i opieki

fot. KPUW

fot. KPUW

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Michał Sztybel wziął udział #w obchodach 30-lecia Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Był to wyjątkowy moment, aby docenić ogromny wkład tej placówki w ratowanie życia i zdrowia pacjentów. Przez te lata Centrum stało się nie tylko nowoczesnym ośrodkiem leczenia, ale również symbolem nadziei i profesjonalnej opieki dla chorych z całego regionu.

Centrum Onkologii w Bydgoszczy daje chorym szansę na powrót do zdrowia i normalnego życia.

Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: KPUW

Oceń artykuł: 22 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (4)

    czytelniczka, w dniu 15-05-2024 15:18:37 napisał:

    Jak widzę tych pacjentów na korytarzach czekających czasem całymi dniami, choć są już w takim stanie, że ledwo mają siły to nie widzę, aby ta placówka dawała ludziom nadzieję. Leczenie jak na taśmie. Jak nie masz już siły to każą umierać, a w innych szpitalach starają jeszcze to życie przedłużyć.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)