Dziś mamy 21 lutego 2026, sobota, imieniny obchodzą:

10 marca 2013
Turniej tenisa stołowego

Następcy Grubby w Zamościu

fot. powierzone

fot. powierzone

Turniej tenisa stołowego w Zamościu był zwieńczeniem kilku miesięcy treningów.

W Zamościu w świetlicy od listopada rozgrywane były 3 razy w tygodniu po 3 godziny zajęcia sportowe w tenisie stołowym. W zajęciach uczestniczyli: dzieci, młodzież i dorośli. Zwieńczeniem tych treningów był zorganizowany 9 marca turniej tenisa stołowego w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali: animator sportu - Zbigniew Sobkowski oraz prezes klubu sportowego „Iskra Zamość/Rynarzewo” - Jan Krzyżanowski.

Organizatorami turnieju byli: Rada Sołecka Zamość, LZS „Iskra Zamość/Rynarzewo", animator sportu: Zbigniew Sobkowski

Za zajęcie od pierwszego do trzeciego miejsca zwycięzcy otrzymali puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a do 6 miejsca dyplomy.

Sponsorami nagród byli: animator sportu Zbigniew Sobkowski, prezes klubu sportowego „Iskra Zamość/Rynarzewo” Jan Krzyżanowski oraz sołtys Zamościa Teresa Stachowiak. Po zawodach odbyła się dla wszystkich uczestników wspólna kolacja. Organizatorzy zapowiadają już następną edycję od jesieni.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:
„Dzieci”:
1. Przemek Kaina
 
„Młodzież”:
1. Michał Sander
2. Piotr Baszyński
3. Tomasz Kłobuchowski
4. Patryk Bołka
5. Paweł Sander
6. Adrian Wiśniewski
 
„Dorośli”
1. Piotr Sander
2. Janusz Ciechna
3. Jan Krzyżanowski
4. Waldemar Wiśniewski
5. Leon Mensch
6. Zbigniew Sobkowski
Autor: Robert Rynarzewski

Oceń artykuł: 68 77

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zeszyt A4 w trzy linie 32 kartki Interdruk – do nauki pisania
9,99PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Wasch Pulver proszek do prania kolorów 3,9 kg
29,99PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Dziś Dzień Służby Cywilnej. Nie zabraknie wyróżnień

Dzisiaj obchodzony jest# Dzień Służby Cywilnej. To doskonała okazja do wręczenia odznaczeń.

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego

Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.

(czytaj więcej)
0

Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu

W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Środa Popielcowa. Dla katolików rozpoczyna się okres Wielkiego Postu

Dzisiaj przypada Środa Popielcowa#. W kościele katolickim dzień ten jest bardzo ważny, ponieważ rozpoczyna on okres Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)