Dziś mamy 29 kwietnia 2025, wtorek, imieniny obchodzą:

06 stycznia 2025

Spotkanie noworoczne klubu LZS Victoria Kołaczkowo. Podsumowanie działań

fot. Jacek Osiński

fot. Jacek Osiński

4 stycznia w Szkole Podstawowej# im. Andrzeja Grubby w Kołaczkowie odbyło się noworoczne spotkanie Klubu LZS Victoria Kołaczkowo.

Spotkanie otworzył prezes Victorii Marcin Czerwiński, vice prezes Marcin Studziński, Marcin Stefanowicz. Prezes przywitał przybyłych gości, sympatyków i sponsorów klubu. Następnie podsumował ubiegły rok i przedstawił plany na przyszłość. Podziękował zawodnikom za miniony sezon. Victoria zajęła II miejsce w tabeli rozgrywek. Prezes i zawodnicy podziękowali gościom, sympatykom  wręczając im gadżety Klubu Victoria. Specjalne podziękowania otrzymali sponsorzy klubu, sponsor strategiczny firma REM BUD 2 Krzysztofa Obrębskiego, AMRO - MET i GEODRON Dominika Pochylskiego.

Na koniec części oficjalnej prezesi wręczyli zawodnikom torby sportowe, które ufundował sponsor Krzysztof Obrębski. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji przygotowanej przez zawodnika klubu Pawła Staśkiewicza, a pomagali mu koledzy z drużyny. Po kolacji wszyscy ruszyli na parkiet do wspólnej zabawy, którą przygotował i poprowadził Kamil Szczęch. Życzymy Klubowi LZS Victoria Kołaczkowo sukcesów sportowych w roku 2025.

Materiał: Jacek Osiński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 94 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)