02 listopada 2014
Klasa okręgowa, grupa I

Teatr jednego aktora

Starcie Czarnych Nakło z Pomorzaninem Serock miało jednego bohatera. A był nim napastnik beniaminka Kamil Wisiorek, autor pięciu bramek!

Obydwa zespoły spotkanie rozpoczęły bardzo defensywnie. Jedni i drudzy starali się grać asekuracyjnie aby nie narazić się na utratę bramki. Gospodarze nie ustrzegli się jednak błędu. W 32 minucie podanie od obrońcy do bramkarza przeciął Kamil Wisiorek i wyprowadził Czarnych na prowadzenie.

Druga połowa należała już bezdyskusyjne do nakielan. 8 minut po powrocie na boisko prowadzenie podwyższył Kamil Wisiorek, a w 57 minucie na koncie miał już hat-tricka. Goście grali swoją piłkę, a futbolówka w siatce po raz kolejny znalazła się w  84 minucie za sprawą Wisiorka. Wynik spotkania na 5:0 ustalił… Kamil Wisiorek. Na minutę przed upływem regulaminowego czasu gry zdobył on piątego(!) gola w tym meczu.

Czarni wygrali drugi mecz z rzędu i wrócili na siódmą lokatę w tabeli. Stawka jest jednak wyrównana i jak przestrzega Stefan Bukato, nie można gubić punktów. – Nie możemy tracić już punktów. Chłopacy uwierzyli w siebie i myślę, że wszystko jakoś pójdzie do przodu. Mamy sztuczne oświetlenie i warunki do treningów – ocenił kierownik nakielskiego zespołu.

Pomorzanin Serock - Czarni Nakło 0:5 (0:1)
Bramki: Kamil Wisiorek (5)

Czarni Nakło: Denis Grubich, Michał Juszczak, Hubert Wałęza (Andriy Matskiv), Tomasz Szwagrzyk, Radosław Grodzki, Michał Wisiorek (Mateusz Szypkowski), Michał Górecki (Sebastian Pietrasik), Waldemar Sobol, Denis Piotrowski (Kamil Sobieszczyk), Łukasz Bzdawka, Kamil Wisiorek.

Oceń artykuł: 262 247