Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Nagrodzeni za wybitne osiągnięcia. Praca uczniów doceniona

fot. Grażyna Pawlak

fot. Grażyna Pawlak

Dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców nagrodziła uczniów #za wybitne osiągnięcia pięknymi nagrodami: uczennicę klasy VIII a Igę Palczewską Laureatkę Wojewódzkiego Konkursu o Powstaniu Warszawskim, Idalię Lipińską Laureatkę Wojewódzkiego Konkursu Genealogicznego, Ziemowita Nowaka za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

Jako społeczność szkoły jesteśmy dumni z osiągnięć naszych sportowców. Anastazja Kwiatkowska III m. w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w skoku w dal, III miejsce w Województwie naszych koszykarek, uczennica Roksana Sipińska powołana do kadry Polski rocznik 2010, uczeń klasy IV a Javier Zimny powołany do kadry Polski w piłce nożnej. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Gratuluję jeszcze raz rodzicom i z serca dziękuję za wsparcie.

Radzie Rodziców dziękuję za piękne nagrody.

Materiał: Marlena Posadzy / Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)