Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2024

"Noc w szkole". Rozgrywki sportowe, zabawy i wieczorne kino

fot. Ewa Cichońska i Magdalena Kozłowska

fot. Ewa Cichońska i Magdalena Kozłowska

10 maja uczniowie z klasy I i IV ze Szkoły Podstawowej #im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie uczestniczyli w imprezie "Noc w szkole".

W programie były m.in: rozgrywki sportowe, aerobik wieczorny, gry planszowe, zabawy plastyczne, robienie koralikowych bransoletek, pyszna pizza na kolację oraz zdrowe śniadanie. Było też wieczorne kino oraz długie rozmowy. Uczniowie spędzili czas w szkole inaczej niż zwykle. Humory wszystkim dopisywały, a dzieci poznawały się lepiej i integrowały. Za nami nowa przygoda i doświadczenie, a ile wspomnień. Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Ewa Cichońska, p. Magdalena Kozłowska oraz p. Jolanta Grzegorek.

Materiał: Magdalena Kozłowska / Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)